Redmi Note 9 Pro vs. Realme 7

Göktuğ'S

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir telefon almayı planlıyorum. Max 2800-2900 bütçem var çok zorlayamam bütçemi bu fiyat bandında 2 telefon önerildi bana bu ikisi arasında kaldım. Açıkçası bir oyun bağımlısı değilim günde 1.5-2 saat oyun oynar çoğunlukla dizi-film sosyal medyada takılırım. Biraz sakar olduğumdan telefonu zarar verebilirim. O yüzden yedek parça servis benim için çok önemli. Yazılım kısmında 2 cihazında beni üzeceğini düşünmüyorum açıkçası ama ülkemizde Realme markası çok duyulmamış gibi geliyor. İleride sorun yaşarsak diye aklımda şu anlık Note 9 Pro var sizce hangisini almalıyım?

Bence ikisi arasından Realme 7 çünkü Note 9 Pro ile sıkıntı yaşayan insan sayısı çok fazla. Ama bence siz Redmi Note 10 almalısınız. Ekranı çok iyi tamda istediğiniz gibi.

Yazılım, hızlı şarj, 90 Hz ekran ve performanstan dolayı Realme 7 tercih etmelisiniz. Ek olarak Xiaomi Note 9 serisinin eski kasalarında kamerasında toz problemi bulunuyor.

Realme 7 yedek parçasında sorun yaşar mıyım? Bildiğim kadarıyla Oppo'dan ayrıldı Realme teknik servis ve yedek parçada sorun yaşatır mı? Birkaç telefoncuya telefonun yedek parçasını sorduğumda ya ellerinde bulunmuyor ya da telefonu bilmiyorlar.

Realme 7 yedek parçasında sorun yaşar mıyım? Bildiğim kadarıyla Oppo'dan ayrıldı Realme teknik servis ve yedek parçada sorun yaşatır mı? Birkaç telefoncuya telefonun yedek parçasını sorduğumda ya ellerinde bulunmuyor ya da telefonu bilmiyorlar.

Hocam telefon modelleri o kadar çoğaldı ki çoğu telefoncu elinde yedek parça tutmuyordur. Yedek parça bulursunuz hocam siparil usülü getirebilirler. Daha bilindik bir telefon istiyorsanız Redmi Note 10 da tercih edilebilir.

Sorun olursa telefoncu yerine garantiye verebilirsiniz.
Hocam telefon modelleri o kadar çoğaldı ki çoğu telefoncu elinde yedek parça tutmuyordur. Yedek parça bulursunuz hocam siparil usülü getirebilirler. Daha bilindik bir telefon istiyorsanız Redmi Note 10 da tercih edilebilir.
Fiyatını haketmeyen bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı