Redmi Note 9 ¨this device is locked¨ hatası

Hocam fastboot moduna girip fastboot rom yüklemeniz lazım. Risk almak istemiyorum derseniz telefoncuya götürün yaparlar cüzi bir miktara.

SS al buraya at işte ne veri aktarımı.
Ya da başka telefonla çek at.
Başka telefon yok ama açıklamada şöyle yazıyor(Türkçe Dile Çevirdim):

Bu cihaz, mevcut bir Mi Hesabı ile ilişkilendirilmiştir. Güvenlik nedeniyle, cihazı doğrulamak için şifre girmeniz gerekir.
Hocam fastboot moduna girip fastboot rom yüklemeniz lazım. Risk almak istemiyorum derseniz telefoncuya götürün yaparlar cüzi bir miktara.
Hocam ROM attım zaten.

Başka telefon yok ama açıklamada şöyle yazıyor(Türkçe dile çevirdim):

Bu cihaz, mevcut bir mi hesabı ile ilişkilendirilmiştir. Güvenlik nedeniyle, cihazı doğrulamak için şifre girmeniz gerekir.

Hocam ROM attım zaten.

Bu işine yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu telefonlar için destek alabileceğiniz en iyi yer miui türkiye forumdur. Kurallarda başka forum önermek yasak diye bir şey hatırlamıyorum. Amamcım reklam da değil. Ancak xiaomi telefonlar için burada ileri seviye destek almanız zor bence. Burası telefondan çok bilgisayar odaklı bir forum.

Hocam bu telefonlar için destek alabileceğiniz en iyi yer MIUI Türkiye forumdur. Kurallarda başka forum önermek yasak diye bir şey hatırlamıyorum. Amamcım reklam da değil. Ancak Xiaomi telefonlar için burada ileri seviye destek almanız zor bence. Burası telefondan çok bilgisayar odaklı bir forum.

Bu formu daha önce de kullanmıştım. Şimdide böyle büyük bir sorun ortaya çıktı ve bende hesap oluşturup yazayım dedim. C planı onu uygulayacağım.

Bu işine yarayabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmadı hocam :(

Hocam eger telefon locked hatası veriyorsa kendi mi hesabını girmen lazım eger hatırlamıyorum dersende sorunu çözmek için yetkili hesapla kotalı yükleme yapılması lazım diye biliyorum.
Xiaomi forumlarına konu açarak yaptırabilirsin bu işlemi.

Geri
Yukarı