Redmi Note 9S açılış ekranında kaldı

KaptanCristo

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 1600 | GTX 1060 6GB | Cosair 2x8 3200 | Samsung 250GB | 500GB HDD | SilverStone 500W 80+ | B450M S2H
Meslek
Stajyer
Telefon normalde rootluydu ve bazı uygulamalara girilmiyordu bende bunu engellemek için Magisk kurmuştum sıkıntı bundan sonra başladı. Magisk kurup yükledikten sonra telefonu yeniden başlattı ve bende çok bilmediğimden açılmasını bekledim bayağı bir süre açılmayınca TWRP menüsüne geldim Backup ile kurtarmaya çalıştım gene olmadı ve bilmediğimden telefonda ki her şeyi sildim. İnternetten biraz daha konu hakkında bilgi alınca yanlış yaptığımı anladım ve çok geçti o yüzden yeniden ROM kurmak için orange fox denen uygulamayı kurdum ve onun üzerine internette bulduğum Note 9S MIUI14 TR recovery sürümünü indirdim. Kurmada pek bir problem çıkmadı ve data /önbellek/dalvik temizledim sonra da formatladım ama gene açılış ekranında kaldı. Bu sefer de aynısının global sürümünü indirip denedim gene aynısı oldu ve açılış ekranında kaldı. (sonradan Magisk kaldırmayı öğrendim acaba hala yüklü müdür diye denedim ama o da uptader kısmında error verdi sanırım oda silinmiş çünkü orange fox üzerinden gözükmüyor)sanırım telefon brick olmuş olabilir mi? Bilen bir arkadaş çözümünü anlatabilir mi?

Bilgisayarın var mı? PC üzerinden fastboot rom flashla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarın var mı? PC üzerinden Fastboot ROM flashla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu linktekini direk bilgisayardan orange fox atıp orada açsam olur mu?

Benim attığım fastboot versiyonu. Recovery üzerinden kurman için Recovery olanını indirmen lazım. Üstte Recovery'den olmuyor demişsin.

Benim attığım Fastboot versiyonu. Recovery üzerinden kurman için recovery olanını indirmen lazım. Üstte Recovery'den olmuyor demişsin.

ZIP stable kısmı recovery mi oluyor acaba.

Evet MIUI 14 Recovery linki.
tamam indirip deneyeceğim.

Evet MIUI 14 recovery linki.

Olmadı maalesef gene açılış ekranında kalıyor.

Son düzenleme:
Bilgisayarın yok mu?

Bilgisayardan atıyorum zaten dosyayı orange fox da flashlıyorum. Data önbellek dalvik temizleyip format atıp giriyorum sürekli bu şekilde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı