Redmi Note 9S kasıyor

Huawei telefonların gelecek yaşamları belli değil. Her an bir şey olabilir. Bazı telefonlarında Play Store mesela mevcut değil.

ASUS ise artık bildiğim kadarıyla sadece amiral gemisi telefon çıkartıyor. Artık pek cazip değiller.
Huawei'nin google ile olan sorununu biliyorum. Lakin Google satın alınmış telefonlara bir şey yapamıyor yanılıyorsam düzeltin lütfen. Tavsiyeniz nedir? Ben 1-2 yıl daha para biriktirdikten sonra Asus'un oyuncu telefonlarından birini satın almayı düşünüyorum.
Eski telefonunuz cidden iyi değilmiş. Oyun oynatabilecek bir telefon değil. 3100TL'ye Samsung Galaxy A51 veya M31 alabilirdiniz.
Eski telefonumda İnstagram kasıyor. :((((((((

Huawei'nin Google ile olan sorununu biliyorum. Lakin Google satın alınmış telefonlara bir şey yapamıyor yanılıyorsam düzeltin lütfen. Tavsiyeniz nedir? Ben 1-2 yıl daha para biriktirdikten sonra ASUS'un oyuncu telefonlarından birini satın almayı düşünüyorum.

Eski telefonumda Instagram kasıyor. :((((((((

Oyuncu telefon bence saçma bir konsept. Atıyorum ASUS'un oyuncu telefonunda Snapdragon 865 varsa, Samsung'un da amiral gemisinde Snapdragon 865 var.

ASUS 10K fiyata satıyorsa Samsung 8K fiyata satıyor.

Tek fark ASUS'un sattığı gEyMiNg ve ekstra birkaç GB RAM eklemişler. O RAM bir işe yaramıyor bu arada.

Kısacası 3000-4000TL'ye alınabilecek telefon da sizi oyun konusunda asla üzmeyecektir. O kadar para akıtmaya gerek yok bence.

Kısacası benim önerim telefonunuzu iade etmek ve yerine A51 ve M31 almak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu telefon bence saçma bir konsept. Atıyorum ASUS'un oyuncu telefonunda Snapdragon 865 varsa, Samsung'un da amiral gemisinde Snapdragon 865 var.

ASUS 10K fiyata satıyorsa Samsung 8K fiyata satıyor.

Tek fark ASUS'un sattığı gEyMiNg ve ekstra birkaç GB RAM eklemişler. O RAM bir işe yaramıyor bu arada.

Kısacası 3000-4000TL'ye alınabilecek telefon da sizi oyun konusunda asla üzmeyecektir. O kadar para akıtmaya gerek yok bence.
Anlıyorum. Neyse en kısa zamanda para iadesi talep edeceğim. Aslında mobil mecrada o kadar işim yok telefon satın almayacağım. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela Asphalt 9 size daha fazla grafik ayarı sağlıyor PC versiyonunda. Belki daha fazla grafik ile ve daha geniş ekranda oynamak istersiniz.

Ben siz mobil oyunları telefonda oynayamadığınızdan söyledim.
Anladım da PC'de mobil oyunlar fazla sarmaz herhalde. İnce düşünceniz için teşekkürler.
Konu çözüldü.

MIUI problemi mi? Kaç kere MIUI kullandıysan. Haha! @iksbaks bi' telefondaki uygulamaları yaz bakalım.

Hah geldi Xiaomi fanboyları. Konu çözüldü zaten. Yazmanıza gerek yok. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz anlamadım. MIUI çöp işte. Hantal, gereksiz uygulama dolu, kullanışsız, sorunlu. Ben sizden daha fazla MIUI kullandım.

Geri
Yukarı