Redmi Note 9S vs Redmi Note 8 Pro

Ahmet:)

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi hangi telefonu almalıyım. Çok oyun oynayan birisiyim özellikle PUBG'yi. Bir de Redmi Note 9S alırsam RAM 4 GB yeterli mi anlık droplar falan yer miyim?
Veya 4 GB RAM ilerde sıkıntı çıkarır mı 4 5 yıl kullanmayı düşünüyorum Allah nasip ederse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan da pubg performansını görevilirsin.
Baktım işlemci olarak helio G90T daha iyi diyor ama çok ısınır diyenler var korktum sizce hangisi alınır.
İnceleyip dönüş yapacağım.

Baktım işlemci olarak helio G90T daha iyi diyor ama çok ısınır diyenler var korktum sizce hangisi alınır.
Redmi note 8 pro kullanıyorum pubg'de akıcı-aşırı ayarlarda 60 fps ve aman aman bir ısınma yoktu.ben günlük kullanım için almıştım şimdi R9S daha iyi bir seçenek gibi.

Sana uygun olan bence Not 8 dir sebebi iste işlemcisi (g90T) diğer telefona göre daha güçlü, içinde 6 GB bir ram mevcut(Antutu değerleri de diğer telefona göre daha yüksesk). Kamerası Amiral Gemisi ile yarışıyor buda bu telefona ekstra bir değer katıyor. Not9S den düşük olan tarafları: ekran boyutu ve pil ömrü ama ekran bu telafonda daha büyük olduğu için hemen hemen pil harcamaları da aynı seviyede.

Sana uygun olan bence not 8'dir sebebi iste işlemcisi (G90T) diğer telefona göre daha güçlü, içinde 6 GB bir RAM mevcut(antutu değerleri de diğer telefona göre daha yüksesk). Kamerası amiral gemisi ile yarışıyor bu da bu telefona ekstra bir değer katıyor. Not9sden düşük olan tarafları: Ekran boyutu ve pil ömrü ama ekran bu telafonda daha büyük olduğu için hemen hemen pil harcamaları da aynı seviyede.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı