Redmi/POCO telefonlar alınır mı?

Hocam batarya performansı çok kötü. Teyzem gitmiş küçük kuzenime almış. Telefon niye ısınıyor diye bana soruyor. Çok fazla ısınma şikayeti var internette.

Hocam çünkü overclock edilmiş bir işlemci kullanıyor, bence gayet normal.
İşlemcinin %70'i kullanılsa bile aynı fiyat bandındaki çoğu telefona yakın veya yüksek performans sergiler zaten.
MIUI'ın da fazla CPU tükettiğini göz önüne alırsak bence gayet normal.
Benim cihazımda 720G ve fazla ısınıyor.
MIUI 11'de böyle bir sorun yoktu ancak.
ROM attıktan sonra büyük ihtimal sıcaklık değerlerim eskisi gibi olur.

Dimesity serisi dışında 1 yıl sonra bir işe yaramaz snapdargon açık kaynak kodlu bir işlemci MediaTek'in ise kronik sorunları var. Amcam'ın mesela Redmi Note 4 kullanıyor ama hala her oyunu kaldırabilecek düzeyde mesela PUBG GFX tool ile 60 FPS.

ROM kurabilirsiniz. Bu arada haklısınız MIUI'da güncelleme yapmak hata olur ama onun dışında telefon iyi.

Hocam ben mediatek>qualcomm demiyorum.
Her MediaTek işlemcide kronik sorunlar ve kısa ömür yok diyorum. Sizin bahsettiğiniz yonga setleri eski olanlar.
ROM kurabilirsiniz. Bu arada haklısınız MIUI'da güncelleme yapmak hata olur ama onun dışında telefon iyi.

Hocam garantisi bitinceye kadar işkence çekmek demek bu :(

YouTube incelemelerinde F/P bakımından çoğunlukla birinci sıraya oynayan, Hepsiburada, Trendyol üzerinden binlerce yoruma karşın 4.5 yıldız almayı başarmış Redmi/Poco cihazlarının yorumlarını ve şu an üst düzey kullanıcılar tarafından nasıl taşlandığını okuyorsunuz arkadaşlar. Hatta teyzesinin çocuğundan telefonu görerek tüm hatlarına ve detaylarına kadar tanımış bir arkadaş bile var. Biri de şey demiş; kamerasına toz kaçıyor. 2 ay öncenin safsata muhabbeti. O görselin içi açılmış bir telefonun görseli olduğundan da bi haber.

YouTube incelemelerinde çoğunlukla birinci sıraya oynayan, Hepsiburada, Trendyol üzerinden binlerce yoruma karşın 4.5 yıldız almayı başarmış Redmi ve Poco cihazlarının yorumlarını ve şu an üst düzey kullanıcılar tarafından nasıl taşlandığını okuyorsunuz arkadaşlar. Hatta teyzesinin çocuğundan telefonu görerek tüm hatlarına ve detaylarına kadar tanımış bir arkadaş bile var. Biri de şey demiş; kamerasına toz kaçıyor. 2 ay öncenin safsata muhabbeti. O görselin içi açılmış bir telefonun görseli olduğundan da bi haber.

Vay anasını hurafeci olduk. O yorum yazanlar telefonu alıp bir hafta kullanıp yazıyor sizin kafanız daha buna çalışmıyorsa ne diyeyim. Daha fazla konuşmayacağım bir duvara karşı. İyi forumlar.

YouTube incelemelerinde çoğunlukla birinci sıraya oynayan, Hepsiburada, Trendyol üzerinden binlerce yoruma karşın 4.5 yıldız almayı başarmış Redmi ve POCO cihazlarının yorumlarını ve şu an üst düzey kullanıcılar tarafından nasıl taşlandığını okuyorsunuz arkadaşlar. Hatta teyzesinin çocuğundan telefonu görerek tüm hatlarına ve detaylarına kadar tanımış bir arkadaş bile var. Biri de şey demiş; kamerasına toz kaçıyor. 2 ay öncenin safsata muhabbeti. O görselin içi açılmış bir telefonun görseli olduğundan da bir haber.

YouTube incelemelerinde GM 20 Pro öneriyorlardı.
Fiyat/Performans canavarı diyorlardı :D
Hepsiburada ve Trendyol yorumlarına bakacak olursak sizi kimse dinlemez :D
bir de teyzesinin çocuğuna bakmasına gerek yok. İnternette tonla şikayet var, internette cihazla ilgili tonla bilgi var.

Vay anasını hurafeci olduk. O yorum yazanlar telefonu alıp bir hafta kullanıp yazıyor yorumu sizin kafanız daha buna çalışmıyorsa ne diyeyim. Daha fazla konuşmayacağım bir duvara karşı. İyi forumlar.

Hocam sırf kendileri kullanıyor diye övüyorlar hepsi :D

Vay anasını hurafeci olduk. O yorum yazanlar telefonu alıp bir hafta kullanıp yazıyor yorumu sizin kafanız daha buna çalışmıyorsa ne diyeyim. Daha fazla konuşmayacağım bir duvara karşı. İyi forumlar.
Bir de teyzesinin çocuğuna bakmasına gerek yok. İnternette tonla şikayet var, internette cihazla ilgili tonla bilgi var.
Arkadaşım ben güncel olarak Poco X3 NFC cihazını kullanıyorum. Telefon kusursuz mu? Hayır değil. Çünkü öyle bir cihaz yok. Evet MİUİ performans açısından sorunlu bir yazılıma sahip bunun herkes farkında fakat atladığınız bir şey var. Fiyat, dostum fiyat. Bakın tekrar söylüyorum; böyle donanıma sahip bir telefonu baban sana 3000 liradan satmaz. Ayrıca telefonun 1 haftalık yorumunu insanlar paylaşmış da ne olmuş? 2 hafta sonra tüm artılarını çöpe mi atıyor telefon? Ben güncel olarak 3 aydır cihazın her türlü haberlerini birçok yerden takip ediyorum. Telefonun kronik bir sorunu bile yokken sadece eksilerini pohpohlamanız, saçmalık.

POCO X3 Pro kullanıyorum (8 RAM) gayet memnunum tek sorunu ekran biraz karanlık onun dışında performanslı bir telefon PUBG'de 90 FPS alabiliyorum.

Arkadaşım ben güncel olarak POCO X3 NFC cihazını kullanıyorum. Telefon kusursuz mu? Hayır değil. Çünkü öyle bir cihaz yok. Evet MIUI performans açısından sorunlu bir yazılıma sahip bunun herkes farkında fakat atladığınız bir şey var. Fiyat, dostum fiyat. Bakın tekrar söylüyorum; böyle donanıma sahip bir telefonu baban sana 3000 liradan satmaz. Ayrıca telefonun 1 haftalık yorumunu insanlar paylaşmış da ne olmuş? 2 hafta sonra tüm artılarını çöpe mi atıyor telefon? Ben güncel olarak 3 aydır cihazın her türlü haberlerini birçok yerden takip ediyorum. Telefonun kronik bir sorunu bile yokken sadece eksilerini pohpohlamanız, saçmalık.

Kimse size kullandığınız cihazdan memnun olup olmadığınızı sormadı.
Ben başta da bahsettiğim gibi modele bakmak gerekir siz direkt herkese laf edip saçma sapan deliller sundunuz.
X3 Pro ile X3 NFC'nin arasındaki farkı açıklamama gerek yok sanırım?
Eğer varsa çünkü daha fazla rezil olmadan konudan ayrılın bence.

X3 NFC de MIUI büyük bir sıkıntı değil diye her cihazda öyle olacak diye bir şey yok.
Size gelen MIUI ile Note 9S'e gelen MIUI aynı değil. Öyle olsa herkes Redmi Note 9S önerirdi inanın.
9S'de çoğu zaman telefondan tiksinderecek kadar sorunlu bir MIUI var mesela, birçok cihazda da böyle.
X3 Pro'nun ekranı bir IPS LCD ekrana göre bile kötü. Kamerası Allah'a emanet. Fiyatına göre iyi işlemci sunuyor olması onu herkese önereceğimiz anlamına, yazılımının kötü olmasını göz ardı edeceğimiz anlamına gelmez.

Ayrıca dediğim gibi 1 haftalık yorumların olmasını kafaya takmıyorum ben. Adam A21s övüyor, neden?
Çünkü o fiyatta daha iyi telefonların olduğunu bilmiyor. Bilgisiz bilgisiz insanların sırf kendisi aldı diye övdüğünü görüyoruz orada.

Burada kimse X3 Pro kötü performans verir demedi.
Kullanan kişinin yorumundaki gibi ekranı ve kamerası kötü. İşlemciye yönelen bir cihaz.

Bu telefonu kullanmadan önce birçok telefon markası denedim (Samsung, Apple, LG, Sony) hiçbiri fiyat performans anlamında bu kadar iyi değildi, telefon tabii ki de diğerlerine göre ısınıyor ve ekranı çok iyi değil ama fiyat/performans anlamında bu fiyata daha iyisi olduğunu zannetmiyorum.

Bu telefonu kullanmadan önce birçok telefon markası denedim (Samsung, Apple, LG, Sony) hiçbiri fiyat performans anlamında bu kadar iyi değildi, telefon tabii ki de diğerlerine göre ısınıyor ve ekranı çok iyi değil ama performans anlamında bu fiyata daha iyisi olduğunu zannetmiyorum.

Çok haklısınız hocam. X3 Pro işlemci olarak rakipsiz zaten ama ekran ve kamera anlamında da bir o kadar kötü.
Siz ekranı ve kamerayı önemsemiyor olabilirsiniz ama birçok kişi önemsiyor.
Her şey performans değildir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı