Redmi Pro 8 Game Bird nasıl kapatılır?

Bütçe
0

KaanDuman9242

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Redmi Pro 8 (2019 model) telefonda Game brid diye bir şey çıktı ve telefonu sıfırladım yine çıktı ve sinir oluyorum <:( nasıl kapatabilirim?
1696265870067.jpg

Merhaba Redmi Pro 8 (2019 model) telefonda Game brid diye bir şey çıktı ve telefonu sıfırladım yine çıktı ve sinir oluyorum <:( nasıl kapatabilirim?Eki Görüntüle 1965096

Ayarlara reklam yazın kişisel reklamlar gibi bir ayar olacak onu kapatıp bir daha dener misiniz yeni güncellemeyle geldi.

Merhaba Redmi Pro 8 (2019 model) telefonda Game brid diye bir şey çıktı ve telefonu sıfırladım yine çıktı ve sinir oluyorum <:( nasıl kapatabilirim?Eki Görüntüle 1965096

Ayarlar>şifreler& güvenlik> yetkilendirme geri almadan güvenlik uygulamasının yetkisini geri alın. Çözülecektir fakat güvenlik uygulamasının da bazı özelliklerini kullanamazsınız.

Bende de var kardeşim de aynı sürüm var günlük uygulamasında onda yok bende var bu nasıl iş güvenlik uygulaması yetki alınca bazı şeyleri kapatıyor çalıştırmıyor bu yüzden başka bir yöntem lazım ve bu konuda bana da yardımcı olacak var mı?

Telefonunuzun bölgesini ABD olarak değiştirmeyi deneyin ardından bir iki günde düzelebilir. Beklemek istemiyorsanız telefonunuzun tarihini kendiniz ileri atıp deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı