Redmi telefon neden alınmaz?

Güzel kullanırsan hiç öyle dediğin sorunlar olmaz, yanlış düşünce.

Güzel kullanırsan mı?
Güzel noktaya parmak bastiniz.
Bir cihaz ne kadar kötü olursa olsun 3 ay gibi bir sürede çöp olamaz(ha bu arada cortlayan dedigim ürünlerde en popüler ve en cok satan ürünler Note 8 mi 11 Lite)

Ben de redmi note 10 pro var. Stabilite olarak bir sıkıntısını görmedim. Ama tek hoşuma gitmeyen kısmı kendi uygulamalarında reklam çıkması.

Son düzenleme:
Zamanında Samsung'da aynı şekilde reklamlar mevcuttu. Samsung kalitesiz mi oluyor?

Peki şu an var mı? Yıllar önce olan bir şey o :D Şu an 30.000 TL verip Xiaomi 12 Pro alacaksın termal darboğazdan dolayı oyun oynayamiyacaksın ve telefonun arayüzünde reklam çıkacak 4-5 ay sonra ses açma kapama tuşları aşınacak :D :D Bu Çin malı telefonun kalitesini yeterince açıklıyor. 👍

Peki şu an var mı? Yıllar önce olan bir şey o :D Şu an 30.000 TL verip Xiaomi 12 Pro alacaksın termal darboğazdan dolayı oyun oynayamiyacaksın ve telefonun arayüzünde reklam çıkacak 4-5 ay sonra ses açma kapama tuşları aşınacak :D :D Bu Çin malı telefonun kalitesini yeterince açıklıyor. 👍

Yaptığın fanboyluk. Ses açma tuşları her cihazda mı aşınıyor? İyi cihazlar da ne gibi bir kronik sorun var. Oyun'u Samsung'dan iyi oynattığı ve optimize olduğundan eminiz.

Alınalı 8-9 ay oldu ses tuşlarında hiçbir problem yok.

bu apple fanboyları ne zaman salıcak şu xiaomiyi aga nerde reklam çıkıyor 3 senedir xiaomi kullanıyorum ne reklamı

İyi cihazlar da ne gibi bir kronik sorun var. Oyun'u Samsung'dan iyi oynattığı ve optimize olduğundan eminiz.
58 dereceyle çalışan PUBG'da bile sabit 60 FPS veremeyen Xiaomi'nin en güncel amiral gemilerinden birisi olan Xiaomi 12 mi Samsung'dan daha iyi oyun oynatıyor :D. GoS ve işlemcinin frekans ayarları düzeltildi aylar önce... Güncel olan istediğin testi izleyebilirsin iPhone 13 Pro Max dışında en serin ve kararlı performansı veren cihaz S22 Ultra. Orta segment telefonlarında görüyoruz 10S gibi cihazları, 50-55 FPS.
bu apple fanboyları ne zaman salıcak şu xiaomiyi aga nerde reklam çıkıyor 3 senedir xiaomi kullanıyorum ne reklamı
11T kullanıyorum ve sistem uygulamalarında reklam var.

Samsung fanboyu o. Kendiyle çelişiyor.
Nerede çelişmişim?

Geri
Yukarı