Redmibook 14 ısınıyor mu?

Ülkeye resmi olarak gelip klavyesi Türkçe Q olmayan bilgisayarı almayın, çok kötü bir MacBook çakması. Ne onun gibi kaliteli ne de eli ayağı düzgün.

Alternatif bilgisayarlara bakın lütfen, kararsız kalıyorsanız bütçenizi belirtin.

Konuyla alakasız oldu ama ı Matebook 14 alınabiliyor Redmi hiç bakmayın açıkçası:

4600H ve 2K ekranı almak için basit ve büyük bir sebep.

Eksi olarak RAM ve SSD miktarı denebilir.

Ülkeye resmi olarak gelip klavyesi Türkçe Q olmayan bilgisayarı almayın, çok kötü bir MacBook çakması. Ne onun gibi kaliteli ne de eli ayağı düzgün.

Alternatif bilgisayarlara bakın lütfen, kararsız kalıyorsanız bütçenizi belirtin.
Hocam Türkçe Q olmaması vs. önemli değil. Macbook için istemiyorum. Bu bütçede bırakın RX 560 ı Ryzen 7 3700u var o da 1-2 tane. Çoğunlukla Ryzen 5 3500u var bu bütçede. Bu bütçede bu kadar iyi bilgisayar neden alınmasın? Ve eğer bunu almayı düşünmezsem, Huawei Matebook 14 almayı düşünüyorum alacak olursam. Ama bu bütçeye göre iyi, neden alınmasın?
Konuyla alakasız oldu ama ı Matebook 14 alınabiliyor Redmi hiç bakmayın açıkçası:

4600H ve 2K ekranı almak için basit ve büyük bir sebep.

Eksi olarak RAM ve SSD miktarı denebilir.
Oyun performansı vs. iyi olduğu için Redmibook 14 söyledim. Bu bütçede bırakın RX 560 ı Ryzen 5 4500u zor bulunuyor. Elbette Ryzen 5 4600h iyi bir işlemci. Ancak RX 560 ve Ryzen 5 4500u varken neden Ryzen 5 4600h öneriyorsunuz? Macbook benzeri olsun diye almıyorum. Özellikleri ve malzeme kalitesi iyi olduğu için.

Hocam size önerim linkteki resmi Xiaomi Türkiye forumunda bir konu açın, yetkililer hem garanti anlamında hem de performans anlamında gerekli bilgiyi vereceklerdir.

Hocam size önerim linkteki resmi Xiaomi Türkiye forumunda bir konu açın, yetkililer hem garanti anlamında hem de performans anlamında gerekli bilgiyi vereceklerdir.
Sağolun hocam hesap açıp açarım bir konu.

Geri
Yukarı