Hepsiburada redmibook 14 güvenilir mi?

SLAYER15

Hectopat
Laptop bu:https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...lir-bilgisayar-p-HBV00000ZLDYI?magaza=mobifon
Fiyatı 7300 TL. Ve RX 560X, Ryzen 5 4500U, 16 GB RAM ve 512 GB SSD olduğu yazıyor. Ama inanamadım bu fiyata böyle bir laptop. Çünkü bu fiyata normalde Ryzen 5 3500U'lu laptop bulunuyor. Bu fiyata çok şaşırdım. Bu yüzden yorum da olmadığı için dolandırıcı vs. olabilir mi (Hepsiburada ne kadar güvenilir olsa da düşük bir ihtimal ile dolandırıcı olabiliyor) veya RX 560X gerçekten var mı diye sormak istedim alan varsa. Bazı alanlar yorum yapmıyor. Bu yüzden burada Hepsiburada üzerinden laptopu alıp kullanan varsa içinde RX 560X var mı? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almadan önce dikkat etmeniz gerekenler:
1) Webcam yok.
2) Global versiyon. Klavyede Türkçe karakterler olmayabilir.
3) Distribütör garantili.

Bence alınmaz neden Webcam yok Xiaomi Türkiye Garantisi'de yok ( yanlış bilgi varmış ama bana çok güven vermedi açıkçası). Açıkçası o fiyata malzeme kalitesinden ödün vererek Monster'ın 7200₺ fiyatı olan Laptop'unu alırım en azından parayı çöpe atmamış olurum.

Almadan önce dikkat etmeniz gerekenler:
1) Webcam yok.
2) Global versiyon. Klavyede Türkçe karakterler olmayabilir.
3) Distribütör garantili.
Webcam olmadığını, klavyede Türkçe karakterler olmadığını gördüm. Distribütör garantili olduğunu görmemiştim ama güvenilir mi diye sormak istedim.
Bence alınmaz neden Webcam yok Xiaomi Türkiye Garantisi'de yok ( yanlış bilgi varmış ama bana çok güven vermedi açıkçası). Açıkçası o fiyata malzeme kalitesinden ödün vererek Monster'ın 7200₺ fiyatı olan Laptop'unu alırım en azından parayı çöpe atmamış olurum.
Monster malzeme kalitesi dediğiniz gibi çok kötü. Ve sorunlar olabiliyor.

Geri
Yukarı