Redragon Indrah K555-1 alınır mı?

SplinterSen

Hectopat
Selamlar.
Bu klavyeyi almak istiyorum fakat bir sorum var. Hepsiburada'da satılan ürününü fotoğrafındaki multimedya tuşlarında ses açma kapama video ileri geri tuşları varken Trendyol'da satılan ürünün fotoğrafında uyku tuşu vs var.
REDRAGON Indrah K555 Blue Switch Rgb Mekanik Oyuncu Klavyesi | Trendyol
Ben hem büyük enterlı hem de ses açma kapama video ileri olan yani fotoğraftaki versiyonunu satın almak istiyorum. İlk başta bu versiyonu TR'de var mı? Varsa nereden alabilirim?

resim_2021-01-08_223143.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.
Bu klavyeyi almak istiyorum fakat bir sorum var. Hepsiburada'da satılan ürününü fotoğrafındaki multimedya tuşlarında ses açma kapama video ileri geri tuşları varken Trendyol'da satılan ürünün fotoğrafında uyku tuşu vs var.
Ben hem büyük enterlı hem de ses açma kapama video ileri olan yani fotoğraftaki versiyonunu satın almak istiyorum. İlk başta bu versiyonu TR'de var mı? Varsa nereden alabilirim?

Eki Görüntüle 825148
klavyeyi aldıysan memnun musun?

Selamlar.

Eki Görüntüle 825148
Aldınız mı, aldıysanız büyük enterlı olanını mı aldınız? Bir de siz hangi satıcıdan aldınız acaba?

Son düzenleme:
"Bazı durumlar" kısmını açabilirseniz biz de bilgileniriz.

Para denkleştiremedim ustam. Eğer bilgilendiyseniz IBAN atabilirim. Şaka bir yana tam alacağım vakitte stok bulamadım onun için Monster Pusat K3 Pro aldım. 5 ay içerisinde 2 kere bozulma yaşadım kronik sorunluymuş. Bir kere değişim sağladılar onda da aynı sorun yaşanınca 5 ay sonunda iade ettim. Şu an eski emektar klavyem ile yola devam ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı