Redragon K552 Kumara aldım, iyi ki almışım

İnceden, indirimden ogre sipariş verdim. Gelince geri göndereyim mi, aldıktan sonra pek iyi yorum okumadım, hepten soğudum.
Bende bloody b328 var 6 senelik. Işık modu sorun çıkardı. Bayağı da eskidi. Biraz aceleye geldi, indirimde de görünce ogre yi sipariş geçtim. Geldiği gibi geri göndereyim mi arkadaşlar hiç açmadan?

Ogre her hafta indirime giriyor zaten, sponsorlu İncehesap. Siparişi iptal etmeniz mümkünse gelmeden iptal edin.
Biraz geç kaldım, bugün göndermişler, fakat açmadan iade edebilirim sanırım.
O kadar mı fark var diyorsunuz yani? Gördüğüm kadarı ile Redragon kendi sayfasında K552 için outemu switch kullandığı yazılı. RedragonUSA
Gamepower'de de outemu switch kullanmış. Buna karşılık ogre'nin üstünlükleri var, rgb olması, bilek için yastık gibi.
REDRAGON K555 INDRAH almaya karar verdim. Yorumlar kronik sorunun ayak seslerini fazlasıyla vermiş. Çok yorum ve inceleme okudum. Bile bile lades olmak istemedim. Aldığım ürün de çok iyi değil fakat, biraz daha ekleyip, biraz daha kaliteli tercih etmek istedim. Ürünü sorunsuz kullananlar var hala, fakat sorun çıkanlar da az değil. Yani %50 civarlarında his ettirdi bana. Teşekkürler tekrar yorumunuz için. Şu an kargoya vermeye gidiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı