Redragon K552 Kumara nasıldır?

Bütçe
1000

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Redragon K552 Kumara'ya geçmek istiyorum. Önceki klavyem Redragon K568 Darkavenger idi her tuşundan acayip bir yay sesi geliyordu. Yay sesinden dolayı bu klavyeye geçme kararı verdim ama bu klavye de yay sesi çıkaracak gibi bir hissiyat veriyor. Forumda klavye önerilerinin çoğuna baktım hiç K568 öneren olmamış hep K552 önermişler dedim vardır bir bildikleri bunu alayım. Yine yay sesi çıkaracak mı bilmiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Şu an kullanan ya da önceden kullanmışlar varsa nasıldır alınır mı? 750 TL gibi bir fiyatı var. Beni alakadar eden tek şey yay sesi olup olmaması ben yazı yazarken o iğrenç yay sesini duymak istemiyorum maalesef ha yay sesi gelir evet 1500TL'lik mekanik klavyelerle karşılaştırılamaz. Outemu kullanıyor zaten illaki yay sesi olur ama çok ince bir yay sesi olması lazım. Benim K568 öyle değil şu an lanet bir yay sesi var anlamadım daha klavye 2 aylık önerilerinizi, yorumlarınızı bekliyorum.

Severek kullanıyorum. K552 yerine tercih ettim, memnunum. Yay sesi yok.

K552'deki yay ses kullandıkça duyulmayacak kadar azalıyor, ilk elinize geçtiğinde de fazla bir yay sesi duymanız pek olası değil zaten. K568R'daki gibi değil kesinlikle. Bu konuyu @Error hocamla konuşmuştuk bir ara. Kendisi hala kullanıyor olması lazım. Diğer konuda önerdiğim 3 klavye de K552'den daha iyi bu arada.

Severek kullanıyorum. K552 yerine tercih ettim, memnunum. Yay sesi yok.

Hocam çok rapor yazan birisiyim maalesef klavye Türkçe olmak zorunda evet yurt dışından gelen Custom klavyeler çok hoşuma gidiyor ama hepsi İngilizce.

K552'deki yay ses kullandıkça duyulmayacak kadar azalıyor, ilk elinize geçtiğinde de fazla bir yay sesi duymanız pek olası değil zaten. K568R'daki gibi değil kesinlikle. Bu konuyu @Error hocamla konuşmuştuk bir ara. Kendisi hala kullanıyor olması lazım. Diğer konuda önerdiğim 3 klavye de K552'den daha iyi bu arada.

Hocam bu kullandıkça azalıyor konusu bana hiç gerçek gibi gelmiyor. Hakeza benim K568'i 2 aydır kullanıyorum herhangi bir azalma olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı