Redragon K552 Kumara Switchleri değişiyor mu?

prataor

Decapat
Daha fazla  

Merhaba yukarıda gördüğünüz linkteki klavyeyi alacağım. Başlıca tercih sebebim Switch'lerinin değişebiliyor olması ama bazı yerlerde okuduğuma göre lehimli gelme şansı varmış. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Klavye tek tip midir yoksa lehimli gelme şansı var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hot swappable switchler.

Buradaki incelemede de görebileceğiniz üzere kutu içerisinde switch çıkartma aparatı bulunmakta.

Hot swap bir klavye, yani söküp değiştirebilirsiniz.

Klavye güzel ama, herkes iyi yönlerinden bahsediyor.
Oyunlarda FN+F10 kombinasyonları glitchli, oyun esnasında ses kısmak veya kapatmak isterseniz klavye kilitleniyor bilginize.
Aynı sorun klavyeyi kullanan 2 arkadaşımda da mevcut. Klavyenin fiyatı göz önünde bulundurulursa ben bu sorunu şahsen görmezden geliyorum.

Klavye güzel ama, herkes iyi yönlerinden bahsediyor.
Oyunlarda FN+F10 kombinasyonları glitchli, oyun esnasında ses kısmak veya kapatmak isterseniz klavye kilitleniyor bilginize.
Aynı sorun klavyeyi kullanan 2 arkadaşımda da mevcut. Klavyenin fiyatı göz önünde bulundurulursa ben bu sorunu şahsen görmezden geliyorum.
yani fonksiyon tuşlarını çok kullanan biri değilim. Durumu beni çok etkileyeceğini sanmıyorum.

yorumlarınız için teşekkür ederim. yarın sipariş vericem

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mesela bu videoda kutu açılımı kısmında sadece klavye çıkıyor normalde 4 adet switch ve switch sökme aparatı çıkması lazım acaba kesin mi yoksa ben mi bir şeyi kaçırıyorum

Son düzenleme:
Yani fonksiyon tuşlarını çok kullanan biri değilim. Durumu beni çok etkileyeceğini sanmıyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Yarın sipariş vereceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesela bu videoda kutu açılımı kısmında sadece klavye çıkıyor normalde 4 adet Switch ve Switch sökme aparatı çıkması lazım acaba kesin mi yoksa ben mi bir şeyi kaçırıyorum.

Yazmamışssınız ama acaba Switch çıkarma aparatı filan çıktımı acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı