Redragon K552 yay sesi geliyor

KadirCakay

Centipat
Daha fazla  
3 gün önce klavyeyi aldım. Bir tık fazla geldi yay sesi ama çoğu kişi kullanınca geçer vs diyordu. Bu klavyeyi yay sesi olmadan kullanan var mı? Varsa da aldığınız zaman mı yoktu yoksa sonradan mı geçti? Cevaplarsanız sevinirim. Ona göre iade edeceğim.

1 yıldan uzun süredir kullanıyorum ilk başlarda var mıydı hatırlamıyorum ama yay sesi hala mevcut. Geçseydi şimdiye geçerdi diye düşünüyorum. Forumda bir arkadaşın incelemesi mevcut orada da belirtmişti yay sesini. Hepsinde var sanırım rahatsız ettiyse beklemeden iade etmeni tavsiye ederim.

1 yıldan uzun süredir kullanıyorum ilk başlarda var mıydı hatırlamıyorum ama yay sesi hala mevcut. Geçseydi şimdiye geçerdi diye düşünüyorum. Forumda bir arkadaşın incelemesi mevcut orada da belirtmişti yay sesini. Hepsinde var sanırım rahatsız ettiyse beklemeden iade etmeni tavsiye ederim.

Açıkçası çok rahatsız ettiğini söyleyemem fakat olmamasını tercih ederdim ayrı mesele. Ben ilk defa mekanik klavye kullanıyorum pek bilgili değilim de, klavyeye kasasına tırnağımla vurunca(şiddetli vurmasam bile) aynı ses çıkıyor. Bu yay sesi mi şimdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı