Redragon K553 USAS Firmware Nasıl Yedeklenir?

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Elimde Redragon K553 Usas (K553-1) klavye var. Sonix SN32F248B çip kullanıyor. Bunun stock firmwareini yedeklemek istiyorum ama bu işlerden hiç anlamam. Yardımcı olabilecek var mı?

Şu videodaki yazılımı atmak istiyorum klavyeye:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde Redragon K553 Usas (K553-1) klavye var. Sonix SN32F248B çip kullanıyor. Bunun stock Firmware'ini yedeklemek istiyorum ama bu işlerden hiç anlamam. Yardımcı olabilecek var mı?

Şu videodaki yazılımı atmak istiyorum klavyeye:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam merhaba. Benim de elimde aynı klavye var fakat bütün yazılımları denedim ve hiçbirini çalıştıramadım. Ben Hepsiburada üzerinden almıştım. Sanırım siz QP üzerinden aldınız. Switch'lerin de çıkarılabilir olduğundan emin değilim. Kullandığınız klavyenin çipini nereden ve nasıl öğrendiniz? Aynı çipi mi kullanıyorlar emin olmak istiyorum.

bütün yazılımları denedim ve hiçbirini çalıştıramadım.
Buradakini deneyin.
Switch'lerin de çıkarılabilir olduğundan emin değilim.
Çıkarılabilir. Benimkileri çıkardım.
Kullandığınız klavyenin çipini nereden ve nasıl öğrendiniz? Aynı çipi mi kullanıyorlar emin olmak istiyorum.
Buradan baktım. Klavyenin arkasında K553-1 yazıyorsa seninki de aynısıdır büyük ihtimalle. Klavyeyi açıp çipin üzerine bakman gerekebilir kesin emin olmak istiyorsan.

Buradakini deneyin.

Çıkarılabilir. Benimkileri çıkardım.

Buradan baktım. Klavyenin arkasında K553-1 yazıyorsa seninki de aynısıdır büyük ihtimalle. Klavyeyi açıp çipin üzerine bakman gerekebilir kesin emin olmak istiyorsan.
Denedim biraz önce hocam yine çalışmadı.
Klavyenin arkası bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 20220809_221530.jpg
    20220809_221530.jpg
    249,4 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı