Redragon K568 klavyeden yay sesi geliyor

Hocam sıfır olacağı için yay sesi çıkarır kullandıkça azalır demişsiniz de benim aldığım klavye ilk gününden beridir yay sesi çıkartıyor fazlasıyla ve 3 ay oldu kullandıkça falan maalesef azalmadı.

Normalde azalması gerekiyor hocam. Bendeki kulakla duyulur şekilde azaldı. Son çare de yağlamak olacak.

Hocam isterseniz Switch'leri lube yapabilirim.

Normalde azalması gerekiyor hocam. Bendeki kulakla duyulur şekilde azaldı. Son çare de yağlamak olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Klavyeyi lube yaptım olduğu kadar yay sesini azalttı ama içime sinmedi. Klavyeyi rafa kaldırıp mizar MZ60'a geçtim.

Bende de aynı klavye var, garantiye versem yay sesini az da olsa düzeltebilirler mi veya siz ne önerirsiniz?

Duzeltemezler. Ya sorun yok deyip geri gonderirler yada iade alirlar. Bu iade durumuna da satin aldigin yer degil urunun yetkili servisi kimse o firma karar veriyor.

Bende de aynı klavye var, garantiye versem yay sesini az da olsa düzeltebilirler mi veya siz ne önerirsiniz?

Aynı şekilde @Shuriken hocamın da dediği gibi bunu düzeltme imkanları yok. Klavyeyi iade edebilirsin sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…