Redragon K568 klavyeden yay sesi geliyor

Hocam alacağınız Switch'ler 0 olacağı için en başta yay sesi çıkarır. Kullandıkça azalır. Benim kullandıklarımda kırmızı kahverengine göre biraz daha az yay sesi çıkarıyor. Çok büyük fark yok.

Hocam sıfır olacağı için yay sesi çıkarır kullandıkça azalır demişsiniz de benim aldığım klavye ilk gününden beridir yay sesi çıkartıyor fazlasıyla ve 3 ay oldu kullandıkça falan maalesef azalmadı.

Hocam sıfır olacağı için yay sesi çıkarır kullandıkça azalır demişsiniz de benim aldığım klavye ilk gününden beridir yay sesi çıkartıyor fazlasıyla ve 3 ay oldu kullandıkça falan maalesef azalmadı.
Normalde azalması gerekiyor hocam. Bendeki kulakla duyulur şekilde azaldı. Son çare de yağlamak olacak.

Hocam isterseniz Switch'leri lube yapabilirim.

Normalde azalması gerekiyor hocam. Bendeki kulakla duyulur şekilde azaldı. Son çare de yağlamak olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Duzeltemezler. Ya sorun yok deyip geri gonderirler yada iade alirlar. Bu iade durumuna da satin aldigin yer degil urunun yetkili servisi kimse o firma karar veriyor.

Geri
Yukarı