İnceleme Redragon Kumara K552-2 Rainbow

Öncelikle merhabalar, yaklaşık olarak 4 ay önce aldığım Redragon Kumara K552 klavyenin pek detaylı olmadan incelemesini yapmak istiyorum.

Neden Bu Klavyeyi Tercih Ettim?

Bu klavyeyi almadan önce mekanik klavye arayışındaydım, YKS senem olduğu için çok pahalı olmayan ve kaliteli klavye bakıyordum, bir gün forumda gezinirken bu klavyede indirim olduğunu görünce fırsattan istifade sipariş ettim.

Klavyenin Sevdiğim Yönleri

-TKL olduğundan küçük olması.
-Işıklandırması ne parlak ne de çok kısık.
-Switchlerinin değiştirilebilir olması.

Klavyenin Sevmediğim Yönleri

-Klavyenin arka ayakları açık değilken klavye tam basmıyor, bir köşesi havada gibi oluyor.

Klavyenin Görselleri

IMG_20220124_175335.jpg
IMG_20220124_175345.jpg
IMG_20220124_175424.jpg

TKL klavye arayışındayım, önerir misin peki bu klavyeyi? İncelemenin sonuna bir de sonuç eklesen güzel olur şu fiyat aralığında tercih edilebilir, tavsiye ederim gibi. Eline sağlık.

TKL klavye arayışındayım, önerir misin peki bu klavyeyi? İncelemenin sonuna bir de sonuç eklesen güzel olur şu fiyat aralığında tercih edilebilir, tavsiye ederim gibi. Eline sağlık.
Hocam, öncelikle ilk incelemem olduğu için bayağı eksik var, yorumunuz için teşekkür ederim. Ben klavyeyi aldığım zaman 260 TL'ye düşmüştü, red switch olduğu için ilk başta alışamadım ama ondan sonra klavye güzel gelmeye başladı. Kullandığım diğer mekanik klavyeler ile kıyaslayınca 400 TL'ye kadar alınabilir gibi geliyor.

400 TL'ye kadar alınabilir gibi geliyor.

Bayağı ucuza almışsınız. En ucuz Inventus'ta 760 TL şu anda. Takriben 1 ay önce 740'a almıştım ben de.

Geri
Yukarı