Redragon marka klavye alınır mı?

Jacquer

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Pilot
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gündür mekanik klavye arayışına düştüm. Klavyede aradığım özellikler;

- RGB aydınlatma olması
- Bilek dayama desteği olması
- Yazılım programı olması
- Multimedya tuşlarının olması
- Switch'ler hakkında bilgim olmadığı için yorumları size bırakıyorum.

Ancak tüm bu beklentilerimi Corsair, SteelSeries, Logitech, ASUS gibi bilindik markalarda taşıyan klavyeler olduğu gibi fiyat olarak oldukça tuzlular ve klavyeye o kadar para vermek istemiyorum kesinlikle.

1000 lira bandında XPG ve Corsair'in 2 klavyesini buldum. Ancak onlara göz atarken Redragon diye bir markayla karşılaştım. Klavyeleri hem çok hoşuma gitti hem de istediğim tüm özellikleri barındırdığını fark ettim ve fiyatları da oldukça makul ve vermek istediğim fiyatlarda. Sadece yazılımı var mı yok mu pek emin olamadım. Bazı yerlerde var demişler bazı yerlerde yok demişler. (Yazılımı makro vs için değil aydınlatma ayarlamak için istiyorum açıkçası)

Bulduğum 1.ürün:

Bulduğum 2.ürün:

Dediğim gibi Switch olayından anlamıyorum. Cherry MX'in iyi olduğunu temel olarak biliyorum. Ancak bu klavyede "optik mavi switchler" veya "Outemu Blue" yazıyor. Bunlar nasıldır bilmiyorum.

Uzun lafın kısası Redragon markası güvenilir ve alınır bir marka mıdır merak ediyorum ve sizlerin görüşlerini de merak ediyorum.

Not: Klavyenin sesli olup olmaması önemli değil, ses problemim yok.

Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gündür mekanik klavye arayışına düştüm. Klavyede aradığım özellikler;

- RGB aydınlatma olması
- Bilek dayama desteği olması
- Yazılım programı olması
- Multimedya tuşlarının olması
- Switch'ler hakkında bilgim olmadığı için yorumları size bırakıyorum.

Ancak tüm bu beklentilerimi Corsair, SteelSeries, Logitech, ASUS gibi bilindik markalarda taşıyan klavyeler olduğu gibi fiyat olarak oldukça tuzlular ve klavyeye o kadar para vermek istemiyorum kesinlikle.

1000 lira bandında XPG ve Corsair'in 2 klavyesini buldum. Ancak onlara göz atarken Redragon diye bir markayla karşılaştım. Klavyeleri hem çok hoşuma gitti hem de istediğim tüm özellikleri barındırdığını fark ettim ve fiyatları da oldukça makul ve vermek istediğim fiyatlarda. Sadece yazılımı var mı yok mu pek emin olamadım. Bazı yerlerde var demişler bazı yerlerde yok demişler. (Yazılımı makro vs için değil aydınlatma ayarlamak için istiyorum açıkçası)

Bulduğum 1.ürün:

Bulduğum 2.ürün:

Dediğim gibi Switch olayından anlamıyorum. Cherry MX'in iyi olduğunu temel olarak biliyorum. Ancak bu klavyede "optik mavi switchler" veya "Outemu Blue" yazıyor. Bunlar nasıldır bilmiyorum.

Uzun lafın kısası Redragon markası güvenilir ve alınır bir marka mıdır merak ediyorum ve sizlerin görüşlerini de merak ediyorum.

Not: Klavyenin sesli olup olmaması önemli değil, ses problemim yok.

Herkese teşekkürler.
Redragon %100 güvenilirdir. Fakat monster'ın K3 Pro modeli Brahama'nın tıpatıp aynısının ucuz versiyonu. Ayrıca dizaynını daha çok beğendim. K3 Pro öneririm.

Redragon ülkemizde yeni olsa da yaklaşık 4 yıldır piyasada olan bir marka. Geçen sene Redragon K552, Amazon'da yılın klavyesi oldu.

Redragon'u GamePower, Rampage gibi markalardan ayıran en temel farkı fason mal üretmemesi. Bütün klavyelerinde Outemu Switch kullanıyor ve PCB'si kaliteli. Yani Redragon taş gibi bir marka.

Yeni bir marka olsa da ülkemizde daha önce olan ve kaliteli bir markadır kendisi. Gamepower gibi fason mal alıp marka basıt satmıyorlar. Orijinal outemu Switch'ler ve kaliteli PCB kullanılmakta.

Kullanma da yanında at.

Bu siteden kontrol edebilirim sanırım ?

Geri
Yukarı