Redragon veya Trust marka klavye alınır mı?

Yani bunların arasında seni en uzun idare edecek klavye G213 diyorsun.

Peki G213 için bütçemi zorlamaya gerek var mı ? Yoksa Razer Cynosa Lite gibi klavyelere mi gitmeliyim ?

Hayir bu klavyelerin hepsi kaliteli klavyeler sadece G213 un malzeme kalitesini ve isiklandirmasini cok begendigimden dolayi tavsiye ettim. Sen bu klavyeler arasindan istegine gore birini secebilirsin.

GXT 890 Cada ile yazıyorum bunu. Çok memnunum. Gerçek RGB, yazılımı var. Yazılımdan renk paleti aracılığı ile istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz. Yazılımda 10'a yakın mod bulunuyor, isterseniz istediğiniz tuşa istediğiniz rengi atayabiliyorsunuz. Tuşlar Outemu Red Switch, 16 milyon basım ömrü ve yumuşak hissiyat ile gerçek bir mekanik klavye. Windows kilidi bu klavyede de bulunuyor. Ürünün Türkçe Q ve İngilizce olmak üzere iki modeli var. Türkçe tuşlar basım değil, direkt olarak kazıma yani orijinal tuş. Kazıma tuşlar olduğu için hiçbir tuş silinmiyor. Malzeme kalitesine gelirsek oldukça kaliteli, klavye ağır, ancak kalite ağırlığı, hissediyorsunuz. Bu ürün ile Trust ön yargımı kırdım. Kendini bir hayli geliştirmiş bu Hollanda menşeili firma, 2014 yılındaki ürünleri gibi kanser plastikten, kaliteli ürünlere hızlı ve doğru bir geçiş yapmış. Harcadığım en iyi 300 liraydı.
Çok teşekkür ediyorum. Ne yalan söyleyeyim benim de bir ön yargım var Trust markasına.

Çok teşekkür ediyorum. Ne yalan söyleyeyim benim de bir ön yargım var Trust markasına.
Muhtemelen siz de birkaç yıl önce benim gibi ucuz yollu bir Trust aldınız. Muhtemelen kalitesizdi ve kanser plastiği kokuyordu. Kesinlikle aşmışlar kendilerini bu ürünle. Eğer memnun kalmazsanız bir daha bu foruma girmiyorum. Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Şu videoya da bir göz atın derim.

Muhtemelen siz de birkaç yıl önce benim gibi ucuz yollu bir Trust aldınız. Muhtemelen kalitesizdi ve kanser plastiği kokuyordu. Kesinlikle aşmışlar kendilerini bu ürünle. Eğer memnun kalmazsanız bir daha bu foruma girmiyorum. Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Şu videoya da bir göz atın derim.
:) Aynen öyle oldu laptop soğutucu almıştım fanları hep takılma yapıyor çalışmıyor bazen. Bundan dolayı bir önyargım var. Yaklaşık 2 yıl önce falan almıştım sanırım.

Kısa bir süre sonra Redragon K553 Usas RGB incelemesi yapacağım. Bu inceleme Redragon hakkında detaylı bilgi verecek. Yayınlandığında linki atacağım.

Peki dostlar aranızda hiç Redragon kullanan var mı acaba ? Redragon'un da merak ediyorum kullanıcı deneyimini.

Benim ilk iki klavyem Trust 890 CADA ve Redragon Indrah model iki klavyeydi. 890 CADA yerde sıfır kutulu bulsam alacağımı sanmam. Redragon'un da iyi bir marka olduğunu söyleyemem fakat Trust'a nazaran bir tık daha kaliteli bence. Tavsiyem bütçeyi 700TL civarlarına çıkarıp cherry mx veya kailh marka switchli bir mekanik klavye almanız. Bu bütçeye çıkamıyorsanız da Corsair K55, Razer Cynosa, Logitech G213 veya HyperX gibi bir markanın membran klavyesini almanız.

300TL ye mekani klavye almak; son model bi japon araç almak yerine sırf isim olsun diye hurdalıktan Mercedes almak gibi birşey benim fikrimce.

Buyrun, doluşun :) Öyle detaylı bir inceleme ki ağzınız açık kalır.

Geri
Yukarı