Redragon vara mekanik RGB alınır mı?

Phillips SPK8404 Klavyesi var onu da tercih edebilirsiniz, ben 3 aydır kullanıyorum hem daha ucuz.

Redragon Vara Mekanik RGB Oyun Klavyesi - Türkçe - Gaming.Gen.TR Gaminggen'den haftaya sistem alacağım yanında klavye ihtiyacım var ve bu klavyede Gaminggen'de var sizce klavye nasıldır, alınır mı?

Phillips SPK8404 klavyesi var onu da tercih edebilirsiniz, ben 3 aydır kullanıyorum hem daha ucuz.

Katılıyorum Philips ışıklandırma anlamında daha güzel duruyor.

Redragon K552 kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tek sıkıntım geceleri klavye sesinin ailemi rahatsız etmesi ihtimali. RGB'sini denemediğim için yorum yapamam.
Sevgiler.

Klavye işi zevk meselesi haklısın ama 370 TL'ye redragon marka alınır mı bilemedim Philips daha bilindik gibi RGB olarak daha az bütçeli ve iyi marka alabilirsin bence ve 370 TL'yi falan gözden çıkardıysan
Logitech G G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi - Siyah Fiyatı bu modeli öneririm.Ama mekanik değil herhalde yorumlara bakınca.
Redragon'un Türkiye'de az bilinoyr olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Yabancı ülkelerde en az Asus kadar bilinin kaliteli bir marka. FSP'nin alt markasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı