Redragon vs Gamepower

Bütçe
630

Metehan023

Decapat
Kek günü
Yer
Ankara Eryaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F
Evga Gtx 1660
32gb ram
Asrock anakart
500gb m2 ssd
2 tb hdd
Corsair 500w psu

Asus tuf 165hz ips 1080p 27 inç monitör
G pro x kablolu kulaklık
G502x kablolu mouse
Redragon k582 klavye
Redragon K565R-1 mi yoksa Gamepower Warlock compact mı?

1.hangisinin tuşu daha hızlı çıkıyor.

2.hangisi oyunlarda en iyisi

3.hangisi en kalitelisi.

İlk 1. soruyu cevaplamanız lazım çünkü kuzenim öyle istiyormuş.

Bir de kuzenim ilk görünüşü en sona kaliteyi önemsiyor sanki gözüyle kullanıyor.

Tam kuzenime göre klavye lazım.

1.tuşları üflerse bile çıksın istiyor.
2.Valorant LoL gibi oyunlar oynuyor.
3.en çok görünüşe önem veriyor hatta kaliteyi görünüş sanıyor bu yüzden Rampage direksiyona en kaliteli 2.direksiyon dedi bu neyin kafası ## IQ -1000 sanki gözüyle kullanıyor direksiyonu.

4.bana ne senin kuzeninden gibi bir şey demeyin ve cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redragon'un renk kombinasyonu gerçekten fazla, kalite olarak da redragon öndedir. Warlock 5 Ay içinde bozulur. Redragon 2 yıla yakın götürür. Tuşların çıkma hızını bilemiyorum ben Redragon kullandım fakat Gamepower kullanmadım. Çok fazla sökme takma işlemi yapmadığım için ben o tarafta sıkıntı çekmemiştim. Eğer FPS oyunları oynuyorsa kesinlikle Redragon almalı. Hem tepki süresi daha hızlı, hem tuşları takıklık yapmıyor, hem daha uzun götürür hem de görünüş olarak çok güzel kombinasyonları var.

Redragon'un renk kombinasyonu gerçekten fazla, kalite olarak da Redragon öndedir. Warlock 5 Ay içinde bozulur. Redragon 2 yıla yakın götürür. Tuşların çıkma hızını bilemiyorum ben Redragon kullandım fakat Gamepower kullanmadım. Çok fazla sökme takma işlemi yapmadığım için ben o tarafta sıkıntı çekmemiştim. Eğer FPS oyunları oynuyorsa kesinlikle Redragon almalı. Hem tepki süresi daha hızlı, hem tuşları takıklık yapmıyor, hem daha uzun götürür hem de görünüş olarak çok güzel kombinasyonları var.

O zaman Gamepower'ı kötülemeyecksin. Redragon daha sonra türedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı