Reeder A7İC 7'' Tablet incelemesi

Merhaba arkadaşlar.

Dün Reeder A7İC 7'' tablet aldım. Size şöyle söylemeliyim, 200-100 tl bütçeyle alınabilecek en iyi İntel işlemcili tablet ! @Recep Baltaş sağolsun, kendisi bu tableti önerdi... Bende tavsiyesine güvenerek bu tableti aldım :).

Kutunun ön yüzü.

1.jpg

Kutunun arka yüzü ve tablet'in özellikleri. Tablet 4.2 ile değil 4.4 Kitkat ile geliyor.
2.jpg

Kutu'yu açınca köpüğün arka'sında tablet ile karşılaşıyoruz.

3.jpg

Kutunun en alt kısmında ise 1 adet usb veri kablosu, 1 adet şarj aleti, 1 adet kullanma kılavuzu.

4.jpg

Flash yansımış ekrana :).

5.jpg

Tablet'in arka kısmı. Bir çeşit doku ile plastik karışımı bir doku ile kaplanmış. Sanırım Karbon.

6.jpg

Tablet'in ekranı sanırsam ips-panel. Çok güzel renkler verebiliyor.

7.jpg

Tablet önceden'de bahsettiğim gibi Android 4.4.2 ile geliyor.

8.jpg

Bu ilk incelemem oldu. Yanlışım varsa affola :). Teşekkürler, saygılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran IPS değil. Android için ağır oyunları test etme imkanınız varsa alacak arkadaşlar için daha iyi olur. Ürün kaç mAh onuda yazarsanız sevinirim. Kamerası kötü diyen arkadaşlar tablette kamera çok gerekli değil. 544mp2 300 hz. bir grafik işlemcisi mevcutmuş. Antutu değeri 15.000 - 15.600 arası. Birde Polypad i7 Intel Atom Z2520 8GB 7" Tablet Fiyatı bu ürün var sanırım aynısı sadece marka farklı. :D Antutu testi : http://store.donanimhaber.com/3b/20/d9/3B20D9BBAF8B704383BA49F12533141C.jpg . Tablete dair bilgileri farklı forumlardan buldum ben yapmadım yanlış anlaşılmasın. Konu sahibi arkadaşın bilmediği bilgiler vardır belki ayrıca alacak olan varsa onlarıda bilgilendirmiş oldum.

Ekran IPS değil. Android için ağır oyunları test etme imkanınız varsa alacak arkadaşlar için daha iyi olur. Ürün kaç mAh onuda yazarsanız sevinirim. Kamerası kötü diyen arkadaşlar tablette kamera çok gerekli değil. 544mp2 300 hz. bir grafik işlemcisi mevcutmuş. Antutu değeri 15.000 - 15.600 arası. Birde Polypad i7 Intel Atom Z2520 8GB 7" Tablet Fiyatı bu ürün var sanırım aynısı sadece marka farklı. :D Antutu testi : http://store.donanimhaber.com/3b/20/d9/3B20D9BBAF8B704383BA49F12533141C.jpg . Tablete dair bilgileri farklı forumlardan buldum ben yapmadım yanlış anlaşılmasın. Konu sahibi arkadaşın bilmediği bilgiler vardır belki ayrıca alacak olan varsa onlarıda bilgilendirmiş oldum.

Şuan Asphalt 8 ile Dead Trigger 2'yi kasmadan oynuyorum. Evet tablet'in özellikleri hakkında pek bir bilgim yok.

Hocam inceleme için sagolasin. İki sorum olacak.
1.si cihazın ekranı ips değil ama kalitesi nasıl çok fark ediyor mu?
Bir de pili ne kadar yazıyor mu 3000 mah mi ve ne kadar gidiyor kullandığında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz renklerde fark ediyor. Yani maliyeti düşürüp İntel işlemci koymak için bazı parçalardan kısmışlar. Zaten bu Reeder'ın giriş seviyesi tablet'i. Diğer modellerinin çoğu İPS. Pili benim kullanımımda pek gitmiyor. Yani parlaklığı açıp, Wi-Fi açık bir şekilde, asphalt 8 oynadım. 3 Saat gidiyor. Ama günü çıkarmak için parlaklığı 0'a almak lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı