Reeder elektrikli araba üretecek

rainman23

Hectopat
Merhaba,

Aşağıdaki haberden de görebileceğiniz üzere Reeder'ın elektrikli araba üreteceği söyleniyor.

Şahsi düşüncem acaba ne kadar sağlam, düzgün olur ve gerçekten üretim olacak mı yoksa yatırımcı çekmek için bir şeyler mi ortaya çıkarıyorlar acaba?

Sizin görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Aşağıdaki haberden de görebileceğiniz üzere Reeder'ın elektrikli araba üreteceği söyleniyor.

Şahsi düşüncem acaba ne kadar sağlam, düzgün olur ve gerçekten üretim olacak mı yoksa yatırımcı çekmek için bir şeyler mi ortaya çıkarıyorlar acaba?

Sizin görüşleriniz nelerdir?

Hisse aldık, bekliyoruz. 😅

Daha doğru düzgün telefon çıkaramayan marka araba yapacakmış e böyle giderse TR'de birkaç yıla 20-30 "araba" markası çıkar. Maalesef bu saçma markanın telefonunu sanırım 2 yıl boyunca kullanmak zorunda kaldım bir dönem ve sadece arama için kullandım bir yerden sonra çünkü gerçekten berbat bir telefondu ve neredeyse hiçbir şey yapamıyorsunuz sonuç olarak daha telefon üretemeyen bir markanın araba üreteceğini söylemesi bana göre bir avuç saçmalık, komik olmayan bir şakadan fazlası değil.

Borsaya kote olduğu için yatırımcı çekme eski imajı unutturma çabasından başka birşey değil . Yapacağını düşünmüyorum yaparsada 4kw lik motora 10 kW etiket vurdurur .

Son zamanlarda iyi yatırımlar yaptı reeder. Araç konusunda ne olur bilemem ama yatırımları fena değil. Araç olayı ola ki tutarsa, bambaşka bir seviyeye gelir zaten.

Geri
Yukarı