Reeder P13 Blue telefonda oyun oynanır mı?

Arkadaşlar yeni telefon aldım. Oyun oynanır mı? GTA San Andreas falan 4 GB RAM var 64 GB depolama.

Hocam pek oyun oynayatacağını düşünmüyorum.
Oynatsa bile rahat oynatacağını düşünmüyorum.

PUBG Full ayarlar 60 FPS sabit oynadım.
GTA: San Andreas rahat oynatır.

Hocam sizin cihaz P13 Blue Max Pro olabilir mi?

P13 Blue'nun Full ayarlarda (Full yerine akıcı diyelim hatta) 60 FPS oynatmasına pek imkan yok çünkü.

Reeder P13 Blue'da 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunmuyor.
Blue Max modelinde bu parçalar var.
1-) GTA San Andreas oynatır.
2-) PUBG Mobile 30FPS oynarsınız. Config ile 45 olabiliyor. 60FPS'i unutun.
Hocam pek oyun oynayatacağını düşünmüyorum.
Oynatsa bile rahat oynatacağını düşünmüyorum.

P13 Blue'nun Full ayarlarda (Full yerine akıcı diyelim hatta) 60 FPS oynatmasına pek imkan yok çünkü.

Hocam Blue Max Pro değil modeli Blue Max çünkü Pro modelinde 128 GB depolama 8 GB RAM var.

Arkadaşlar yeni telefon aldım. Oyun oynanır mı? GTA San Andreas falan 4 GB RAM var 64 GB depolama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlış hatırlamıyorsam P13 Blue ile bu cihaz (Oppo A54 ) aynı GPU'yu kullanıyorlardı ki GPU'yu bir kenara bırakırsak Oppo A54 işlemci tarafında daha üstün.
GTA San Andreas'da nasıl performans olur bilmem ama oyunları pek rahat oynatacağını düşünmüyorum.

PUBG Full ayarlar 60 FPS sabit oynadım.
GTA: San Andreas rahat oynatır.

Hocam birazcık düşündüm ama ben 720G (içinde adreno 618 GPU bulunuyor) Full ayarlarda (bu Full ayarlar grafik olarak bakarsak) 60 FPS alamadım.

Full ayarları akıcı olarak hesap edersek o zaman bile çok rahat bir şekilde alamadım.
P13 Blue'nun helio A22 yonga setinin böyle bir şey yapmasına imkan yok ki P13 Blue Max Pro'da olan helio P60 bile rahat rahat yapamaz bunu.

P13 Blue kullandığınıza emin misiniz?
(Yazdığım yazıda herhangi bir dalga geçme yoktur. Zira size çok büyük bir saygım var diğer konulardan :) )
Reeder P13 Blue'da 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunmuyor.
Blue Max modelinde bu parçalar var.
1-) GTA San Andreas oynatır.
2-) PUBG Mobile 30FPS oynarsınız. Config ile 45 olabiliyor. 60FPS'i unutun.

Hocam Blue Max Pro değil modeli Blue Max çünkü Pro modelinde 128 GB depolama 8 GB RAM var.

Biliyorum hocam ben zaten konu sahibine söylememiştim onu.

Evet, P13 Blue kullanıyorum. Fotoğrafına ve modeline kadar atabilirim burada. Yalan söyleyecek halim yok arkadaşlar. Kızgın atma sebebinizi hala anlamış değilim. (Kızgın atma sebebini size söylemedim. Başka arkadaşa söyledim.)
Hocam birazcık düşündüm ama ben 720G (içinde adreno 618 GPU bulunuyor) Full ayarlarda (bu Full ayarlar grafik olarak bakarsak) 60 FPS alamadım.

Full ayarları akıcı olarak hesap edersek o zaman bile çok rahat bir şekilde alamadım.
P13 Blue'nun helio A22 yonga setinin böyle bir şey yapmasına imkan yok ki P13 Blue Max Pro'da olan helio P60 bile rahat rahat yapamaz bunu.

P13 Blue kullandığınıza emin misiniz?
(Yazdığım yazıda herhangi bir dalga geçme yoktur. Zira size çok büyük bir saygım var diğer konulardan :) )
Hocam eminim P13 Blue. Yeni aldığım gibi ilk testimi PUBG'de yapmıştım. 60 FPS en yüksek ayarlar. Yalan söyleyecek halim yok ya :D.
Bu biraz iddialı oldu sanki o telefonun PUBG ile Full ayarlar 60 FPS oynatma ihtimali çok düşük.
Telefon şu an çok yoruldu. İmkanım olsa fotoğrafını atardım. Kardeşime verdiğim için telefonun altını üstüne getirmiş.

Evet, P13 Blue kullanıyorum. Fotoğrafına ve modeline kadar atabilirim burada. Yalan söyleyecek halim yok arkadaşlar. Kızgın atma sebebinizi hala anlamış değilim. (kızgın atma sebebini size söylemedim. Başka arkadaşa söyledim.)

Hocam eminim P13 Blue. Yeni aldığım gibi ilk testimi PUBG'de yapmıştım. 60 FPS en yüksek ayarlar. Yalan söyleyecek halim yok ya :D.

Telefon şu an çok yoruldu. İmkanım olsa fotoğrafını atardım. Kardeşime verdiğim için telefonun altını üstüne getirmiş.

PUBG oynamıyacağım, GTA ve Among Us gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı