Refleks ve aimimi nasıl geliştirebilirim?

Sweashy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: A520M Pro
PSU:EVEREST Dusk Peak 600W
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: RTX 4060 8 GB
RAM: 16 GB 3200 MHz
DEPOLAMA:512 GB M.2 SSD
MONİTÖR:Gamebooster 2516FF 165 Hz Benq 60 Hz
Merhaba arkadaşlar, bugünlerde daha sık Fortnite ve Valorant oynamaya başladım ama aimim vasat veya altı denilecek seviyede reflekslerimse çok kötü aim antrenmanı için Valorant'ın antrenmanları var. Peki ya o dışında başka yapabileceğim bir yer var mı? Bir de reflekslerimi nasıl geliştirebilirim? Gerek sanaldan gerek gerçek hayattan.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO indir ve oynamasan bile orada sadece atölyeden aim geliştirmek için haritalar var birini indir sadece orada antrenman yap bunun için Hellian'ın bir videosu var hatta ona da göz atabilirsin. Bu eğitim CS:GO'da yapılıyor ama bütün oyunlarda aiminizi geliştirecek emin olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocamın dediği gibi de Aim Lab'den de çalışarak yapabilirsiniz fakat benim farklı bir yöntemim var. Biraz garip gelecek herkeste etki eder mi bilmiyorum. Hani sağ kolumuzla bir ağırlık kaldırınca kolumuz kasılır ya böyle kaslar ortaya çıkar. İşte ben biraz ağırlık kaldırıp sağ kolumu kasıyorum ardından oyuna girince nasıl oluyor bilmiyorum ama daha refleksif oluyorum. Sanki saatlercee oynamış gibi. :D

Hocamın dediği gibi de Aim Lab'den de çalışarak yapabilirsiniz fakat benim farklı bir yöntemim var. Biraz garip gelecek herkeste etki eder mi bilmiyorum. Hani sağ kolumuzla bir ağırlık kaldırınca kolumuz kasılır ya böyle kaslar ortaya çıkar. İşte ben biraz ağırlık kaldırıp sağ kolumu kasıyorum ardından oyuna girince nasıl oluyor bilmiyorum ama daha refleksif oluyorum. Sanki saatlercee oynamış gibi. :D
Aynı şeyi banyodan sonra da olur sıkıntı yok. -_-

Yeni konular

Geri
Yukarı