Regedit ayarları sonrası sistem açılmıyor

Cozeff

Femtopat
Daha fazla  
Win 8.1 Single Language işletim sistemi olan bilgisayarı Türkçe yapmak istiyordum, internetten araştırdım ve https://www.bilgiuzmanlari.com/blog/soruncozum/windows-8-1-single-language-dil-degistirme.html buldum. PowerShell'den HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages konumundan İngilizce dili vardı sadece bende. Sildikten sonra gelir herhalde diyerek sildim ve yeniden başlattım. Ve bir daha açılmadı. 0x0000012a hatası veriyor ve önyükleme değiştirip format atmaya çalıştığımda "disk error please any Key to restart" diyor. Hiçbir şekilde bir şey yapamıyorum. Asıl sıkıntı bu benim bilgisayarım değil, başkasının bilgisayarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar dil kısmından Single Language olduğu için galiba, olmuyordu. Sadece Lenovo yazısı geliyor sonrası mavi ekran geri yükleme buradayken yapabilir miyim?

Önemli olan bu benim bilgisayarım değil amcamın oğlunun bilgisayarı. Benden rica etti Türkçe yapabiliyor musun oluyor mu dedi ve sonuç bu :( :( BIOS ekranına gelebiliyorum, oradan bir şey çıkar mı bilmiyorum.

Önemli olan bu benim bilgisayarım değil amcamın oğlunun bilgisayarı. Benden rica etti Türkçe yapabiliyor musun oluyor mu dedi ve sonuç bu :( :( BIOS ekranına gelebiliyorum, oradan bir şey çıkar mı bilmiyorum.

SL sürümde dil değiştirilmiyor, değiştirmek için normal sürüm gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı