Regedit ile FPS arttırılır mı?

Bunların hiçbirine atarlanmadım ki? Sadece yanlış bildiklerini söyledim?

Yok kanka cidden devasa oluyor Regedit ayarları (şimdi toxiclik yapanlar olacak hahaha emojisi falan bırakcaklar bu mesaja biliyorum xd)

Olmaz hocam bende ne Defender ne Windows Update var arkada telemetri ve farklı hizmetlerde çalışmıyor her şey kısık ama faydası olmadı.

Dostum 3-4 FPS bir işe yaramaz ama birlikten kuvvet doğar gördüğün gibi sadece GPU proirty ayarından bahsediyorum GPU proirty gibi bir sürü ayar var mesela 10 tane ayar yaparsan hepsinden 3 FPS gelse 30 FPS'in artar anladın mı?

Böyle bir mantık yok maalesef hocam. Bu tarz bir düz mantık ile hiçbir sonuca ulaşılmaz. Sabaha kadar FPS arttırma videosu uygulasan GT 730 sistem ile 60 FPS Cyberpunk oynayabilecek misin? Hayır. Kartın gücü belli. Yapabilecekleri belli.

Oyunda FPS arttırmak için yapabileceğiniz 4 şey vardır.

• Grafik ayarlarını düşürmek.
  • Çözünürlük düşürmek.
  • Overclock etmek.
  • Sistemi yükseltmek.
Bunların dışında FPS arttıran bir şey yoktur. Bunları yaptıysanız bilgisayardan alabileceğiniz en yüksek performansı alıyorsunuz demektir. Overclock yapmayacağınız varsayalım. Sistemi de yükseltemiyorsunuz. O zaman oyunda grafikleri ve çözünürlüğü düşürün, varsa oyunun CFG dosyası üzerinden daha da düşürün. Aldığınız performanstan memnun değilseniz ve oyunu o şekilde oynamak istemiyorsanız sistemi yükseltin veya oyunu oynamayın. Ama lütfen FPS arttırma videoları izleyerek "10 tane ayar yapsam 30 FPS artar" demeyin.

Son düzenleme:
Böyle bir mantık yok maalesef hocam. Bu tarz bir düz mantık ile hiçbir sonuca ulaşılmaz. Sabaha kadar FPS arttırma videosu uygulasan GT 730 sistem ile 60 FPS Cyberpunk oynayabilecek misin? Hayır. Kartın gücü belli. Yapabilecekleri belli.

Oyunda FPS arttırmak için yapabileceğiniz 4 şey vardır.

• Grafik ayarlarını düşürmek.
  • Çözünürlük düşürmek.
  • Overclock etmek.
  • Sistemi yükseltmek etmek.
Bunların dışında FPS arttıran bir şey yoktur. Bunları yaptıysanız bilgisayardan alabileceğiniz en yüksek performansı alıyorsunuz demektir. Overclock yapmayacağınız varsayalım. Sistemi de yükseltemiyorsunuz. O zaman oyunda grafikleri ve çözünürlüğü düşürün, varsa oyunun CFG dosyası üzerinden daha da düşürün. Aldığınız performanstan memnun değilseniz ve oyunu o şekilde oynamak istemiyorsanız sistemi yükseltin veya oyunu oynamayın. Ama lütfen FPS arttırma videoları izleyerek "10 tane ayar yapsam 30 FPS artar" demeyin.

Hocam sizin dediğinizde doğru fakat overclock etmek istiyorum bunun hakkında bir konu açacağım düşünceleriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı