Rehber matematik 49 günde TYT matematik kitabı nasıldır?

Cosecx

Picopat
Daha fazla  

Rehber Matematik'in çıkarmış olduğu, 49 günde TYT matematik kitabı hakkındaki düşünceleriniz neler?

Harbiden matematiğim çok çok zayıf temelin temelinden başlamam gerek diyorsan alabilirsin. Matematik konusunda Karekök serisini önerebilirim. Çok sıfırım diyorsan Karekök sıfırla başlayabilirsin. Eski bir kaynak fakat matematik diğer dersler ve alanlar gibi hemen değişmiyor. Hala güncelliğini koruyor. Temel atmana emin ol yardımcı olur. 1-2 adet giriş seviyesi kitap bitirdikten sonra içerisinde özel sorular barındıran kaynaklara yönel. (ACİL Matematik, 3-4-5 özel soruları, Apotemi vb.) Youtube'den çıkma kaynakları ben önermiyorum. Çoğu soruları size bir şey katmayacaktır.

Harbiden matematiğim çok çok zayıf temelin temelinden başlamam gerek diyorsan alabilirsin. Matematik konusunda Karekök serisini önerebilirim. Çok sıfırım diyorsan Karekök sıfırla başlayabilirsin. Eski bir kaynak fakat matematik diğer dersler ve alanlar gibi hemen değişmiyor. Hala güncelliğini koruyor. Temel atmana emin ol yardımcı olur. 1-2 adet giriş seviyesi kitap bitirdikten sonra içerisinde özel sorular barındıran kaynaklara yönel. (ACİL Matematik, 3-4-5 özel soruları, Apotemi vb.) YouTube'dan çıkma kaynakları ben önermiyorum. Çoğu soruları size bir şey katmayacaktır.

Matematiğim gayet iyi, orta ve zor kitap önerileriniz varsa alabilirim?

Geri
Yukarı