Remedy, Max Payne 1 ve 2 Remakelerinin geliştirme sürecinin iyi ilerlediğini belirtti

steelumut

Kilopat
Yer
Los Santos, San Andreas, ABD
Remedy, Max Payne 1 ve 2 Remakelerinin geliştirme sürecinin iyi ilerlediğini belirtti.
Remedy: ''Geliştirme ekibi, Max Payne'in temel unsurlarını kanıtlamak ve oyunu günümüzün konsollarına ve PC'lerine yüksek kalitede sunmak için verimli bir şekilde çalışıyor. Projenin iyi ilerlemeye devam etmesini ve ekip boyutunun yıl sonuna doğru genişlemesini bekliyoruz.''

Aynı zamanda Alan Wake 2 artık yapımının son aşamalarında. O oyunda bu yılın sonlarına doğru çıkacak.
nc_ohc=rIsQvwmANLkAX_NZa-c&_nc_ht=scontent.fesb3-1.jpg

Remedy, Max Payne 1 ve 2 remakelerinin geliştirme sürecinin iyi ilerlediğini belirtti.
Remedy: "geliştirme ekibi, Max Payne'in temel unsurlarını kanıtlamak ve oyunu günümüzün konsollarına ve PC'lerine yüksek kalitede sunmak için verimli bir şekilde çalışıyor. Projenin iyi ilerlemeye devam etmesini ve ekip boyutunun yıl sonuna doğru genişlemesini bekliyoruz."

Aynı zamanda alan wake 2 artık yapımının son aşamalarında. O oyunda bu yılın sonlarına doğru çıkacak.
Eki Görüntüle 1758344

Abi daha geçen bitirdim övmek gibi olmasın Max Payne 1 2 gerçekten efsaneler ve bu remake projesi hakkında en ufak bir şey duyunca yerimden hoplayasım geliyor. Gerçekten seviniyorum. Umarım gerçekten hakkını vererek bir remake yaparlar o hikayeyi atmosferi ve bölüm tasarımlarının nereye geleceğini çok merak ediyorum. Ama bir andan işte hala daha arka planda olması bir tık korkutuyor hayırlısı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı