Remnant 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor

Hocam bu atolye desteği olmadığından değil neden bilmiyorum ama böyle oluyor bir zaman bende de olmuştu silip yüklemiştim Hearts of Iron 4'te olmuştu aboneliklerden çıkın yeniden abone olun oda olmazsa silip yükleyin ben çıkıp geri abone olunca olmuştu tüm oyunlarda atolye desteği var çünkü bu farklı bir oyun değil sadece farklı bir PC'den oynuyosunuz Steam atolyesi her türlü var.
Bilemiyorum çok kez sildim yükledim, modları değiştirdim abone oldum ama hep aynıydı bence. HOI 4'de hiç sıkıntı yaşamadan modları kullanıyorum mesela.

Hocam bende Bannerlord yok ama CS'de indirdiğim modlar aktif oluyor.
Ne saçma iş, bir bende sorunlu herhalde :D

Bilemiyorum çok kez sildim yükledim, modları değiştirdim abone oldum ama hep aynıydı bence. HOI 4'te hiç sıkıntı yaşamadan modları kullanıyorum mesela.

Hocam ben Bannerlord'u indirip bir deneyim normal halinde de öyle olacak mı?

Bilemiyorum çok kez sildim yükledim, modları değiştirdim abone oldum ama hep aynıydı bence. HOI 4'te hiç sıkıntı yaşamadan modları kullanıyorum mesela.

Valla desteği olan ve bende olan oyunları denedim atölyeden mod indirip. Bir sıkıntı yaşamadım hiç. Sadece ETS 2'ye ve ATS'ye giriyorken modları yeniden indiriyor hep onu bekliyorum.

Eğer normal halindede öyle olursa Bannerlord'un kendi atolyesinde sıkıntı vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı