Renault Clio 2015 veya Suzuki Swift GLX 2019

Türkiye şartlarında Clio'dan şaşmayın. Satmak istediğinizde 1 günde satabilirsiniz. Özel renk Fiesta'mı 24 günde zor satabilmişken, satın aldığım Megane aracıma aynı gün birkaç defa teklif aldım. Otomatik kavramaları biraz zorlayıcı olabilir başlangıç için. Ayağınız alışana kadar birkaç gün sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlar aracı satın aldım, biraz kullanma fırsatım oldu. Sokaklarda ve parkta direksiyon hassasiyetini ve manevra kabiliyetini beğendim, fren mesafesi ortalama hızlar için ideal. Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim, çoğunu da beğendim.

WhatsApp Image 2020-04-23 at 08.59.42.jpeg

Arkadaşlar aracı satın aldım, biraz kullanma fırsatım oldu. Sokaklarda ve parkta direksiyon hassasiyetini ve manevra kabiliyetini beğendim, fren mesafesi ortalama hızlar için ideal. Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim, çoğunu da beğendim.

Eki Görüntüle 543449
Kırmızı renk Clio'ya çok yakışıyor yahu, şu anda aşık oldum 🤤

Eki Görüntüle 543449
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanın!
Renk olarak da araca en yakışan rengi almışsınız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Fren tepkisi olarak yüksek hızlarda daha da kötü oluyor :D
O yüzden fren hidroliklerini yenilemeyi, balataları şehir içi kullanımda 5000'de bir yenilemeyi ihmal etmeyin. Geçen hafta 140'la giderken arabam durmadı, az daha önüme atlayan kamyona çarpıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı