Renault Fluence 1.5 Dci Business 2012 Nasıl Bir Araba

İlanı sadece temsili olarak atıyorum tavsiye olarak algılanmasın.
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet,...

Biz hiç kullanmadık bu aracı 2001 modelini kullanmıştık gayet sağlam araçtı, ama bu kasaya bir kere bindim gayet rahat ve genişti hatırladığım kadarıyla. Ayrıca ustası ve parçası çok diye biliyorum. 1.4 90 hp fazla bir heyecan vermez ama bir aile arabası için fazlasıyla yeterli olacaktır tabii ki çok az yaktığı faktörüde var ve bence tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri. Ayrıca dışarıdan bakınca iç ve dış olarak Corolla' nın bayağı iddialı göründüğünü farkettim. Bence bu aracıda listenize almalısınız. Ben olsam Fluence yerine bir Corolla' yı tercih ederdim diye düşünüyorum. :)

Merhaba.
O fiyatlara alabileceğiniz yakıtı az iç hacmi ve bagajı oldukça geniş bir araç.
Business serisi olduğu için çok fazla extra özellikleri olmayabilir.

Şimdiden hayırlı olsun.

Kardeşim şuan arkadaşımda 1.5 110 hp manuel kullanmakta 180 Dahi viraja girdiğinde tedirginlik etmeyen bir araç Çok savurmaya çalıştık başaramadık Esp saolsun Jetta daha seri diyen arkadaş 110 hp lik versiyonu kullanmışmı :) 0-100 10 Saniye Şuan aracımızda Ecufast yazılım var 140 Hp kullanıyoruz. Alıcaksan full olan modeli alalabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı