Renault Latitude vs Opel Insignia vs VW Jetta vs Ford Mondeo

Bu 4 araç da çok hoşuma gidiyor. Sizce hangisi ve neden?

Jetta asil duruyor bana göre, hızlanması çok iyi. O fiyatına göre pistonların kalitesi krankı şaftı mükemmel bana göre.

Passat yazacaktım hocam karışmış. Mondeo ama eski 2010 modellerden olanlardan bahsediyorum 2015 üzeri yeni kasalardan değil hocam.

Passat TSI motorsa onu tercih edin, Mondeo 1.6 160'lıkları güzel temizi bulunursa bunu da dusun. Opel Insignia 1.6t 180PS olanları güzel arac, dizellerine binilmez kasa agır.

Passat yazacaktım hocam karışmış. Mondeo ama eski 2010 modellerden olanlardan bahsediyorum 2015 üzeri yeni kasalardan değil hocam.

Passat dedikleri gibi jet gibi hocamında dediği gibi TSI ise Passat tercih edin diğer türlü motorlar sağlamlık ve hızlanma açısından çok iyi değil. TSI motor güzel gidiyor.

Passat dedikleri gibi jet gibi hocamında dediği gibi TSI ise Passat tercih edin diğer türlü motorlar sağlamlık ve hızlanma açısından çok iyi değil. TSI motor güzel gidiyor.
Passat TSI motorsa onu tercih edin, Mondeo 1.6 160'lıkları güzel temizi bulunursa bunu da dusun. Opel Insignia 1.6t 180PS olanları güzel arac, dizellerine binilmez kasa agır.
Teşşekür ederim cevaplarınız için hocam. ♥

Teşekkür ederim cevaplarınız için hocam. ♥

Ek bilgi ya da bütçeniz varsa V6 motor tercih edin. V6 + Turbo çok sağlam güzel bir motor olacaktır. Son zamanlarda L4 motorlarda kam mili dağıtmaları oluyor anlamadım onu. İyi Sosyaller

Ek bilgi ya da bütçeniz varsa V6 motor tercih edin. V6 + Turbo çok sağlam güzel bir motor olacaktır. Son zamanlarda L4 motorlarda kam mili dağıtmaları oluyor anlamadım onu. İyi sosyaller.

Passat icin diyorsan Passat'larda V6 motorlar atmosferik, Turbo'lu degil. Ayrıca V6-V5 motorların parcaları cok pahalı manasız. TSI 4 silindir omurluktur, sıkıntı cıkarmaz temizse.

Passat icin diyorsan Passat'larda V6 motorlar atmosferik, Turbo'lu degil. Ayrıca V6-V5 motorların parcaları cok pahalı manasız. TSI 4 silindir omurluktur, sıkıntı cıkarmaz temizse.

Passat değil hocam diğer araçlar için. BMW 3 serisi gibi, parça konusunda evet Türkiye'de öyle. 4 silindir düz motor kartal vardı eskiden bende. Motor 2 ayda bir piston kırıyordu. Ama sürekli ona bir yüklenmeye çalışıyordum ondan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı