Renault Symbol 1.2 Authentuqie Edition 2012 Alınır mı?

Symbol alınabilir ancak 1.2 motoruyla uzun yolda rampalarda üzer. Yalıtımı da pek iyi değildir. Yol tutuşu eğer normal kullanıcıysanız, 100-110 yani hız sınırları dahilinde gidip düzgünce kullanırsanız oldukça yeterlidir. Yüksek hızlarda güven vermez.

Focus'un uzun yolu konforlu yorumu yapılmış, şaka gibi 🤣 Taş gibi süspansiyonlarla nasıl konforlu acaba, çok merak ettim.

Symbol alınabilir ancak 1.2 motoruyla uzun yolda rampalarda üzer. Yalıtımı da pek iyi değildir. Yol tutuşu eğer normal kullanıcıysanız, 100-110 yani hız sınırları dahilinde gidip düzgünce kullanırsanız oldukça yeterlidir. Yüksek hızlarda güven vermez.

Focus'un uzun yolu konforlu yorumu yapılmış, şaka gibi 🤣 taş gibi süspansiyonlarla nasıl konforlu acaba, çok merak ettim.

Şimdi konfor bence kişiden kişiye göre değişir ben arabamın koltuğunda rahat ediyorsam ve virajlarda 130-140 rahatça dönebiliyorsam konforludur.

Şimdi konfor bence kişiden kişiye göre değişir, ben arabamın koltuğunda rahat ediyorsam ve virajlarda 130-140 rahatça dönebiliyorsam konforludur.
Arabayla giderken böbrek taşı düşürmek konfor değildir. Kasislerden/tümseklerden geçerken koltuktan zıplamak konfor değildir. İç mekanın darlığı konfor değildir.

Ek olarak, 130-140 çoğu araba rahatça dönebiliyor virajları.

Fordcular olarak bunları kabullenemiyorsunuz ancak gerçekler ortada.

Arabayla giderken böbrek taşı düşürmek konfor değildir. Kasislerden/tümseklerden geçerken koltuktan zıplamak konfor değildir. İç mekanın darlığı konfor değildir.

Ek olarak, 130-140 çoğu araba rahatça dönebiliyor virajları.

Fordcular olarak bunları kabullenemiyorsunuz ancak gerçekler ortada.

Dostum şu an 2013 focus ve 2016 Passat'ım var ve gerçekten focus un yol tutuşu Passat'tan bile çok daha iyi ancak. Takmışsınız kafanıza fordcular fordcular çok ofansif düşünüyorsunuz.

Symbol ün 140 la döndüğü virajı focus 180 ile döner arada bariz bir fark var ama yazdığım şeyleri başka bir köşeye çekiyorsun.

Ha bu arada focus sürerken hiçbir zaman böbrek taşı düşürmedim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı