Render - Oyun için Sistem Önerisi 5000 TL(Monitör Dahil)

Walker IV

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba malum yaz geldi bende bir bilgisayar toplama telaşındayım sistemim render ve oyun üzerine kurulu uzun ömürlü bir bilgisayar olmasını istiyorum. İki sistem yükledim hangisini almalıyım sizce? GTX980, GTX1070 temsili bu arada. Tavsiyelerinizi bekliyorum sinerji'den toplayın diyeceksiniz fakat ben elimle alıcam parçaları o yüzden vatandan almaya karar verdim. Şimdiden teşekkür ederim.
ss.png sssss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa tercihi güzel, diğer elementlerde uygun duruyor, velhasıl ben sizin yerinizde olsam bu ayı bi bitirir öyle karar verirdim, 1070 yarın cıkacak, ondan önemli AMD bu ayın sonu geliyor :) bu arada kasayla gelen PSU tier3 bi psu, eğer kaliteli bi sistem istiyorsanız her elementi son seviye almanızda yarar var, paraya kıyıp :)

Corsair LE ssd lerini önermiyorlar. Çok ses ve dayanık sızmış gibi şeyler duydum. GTX1070 e veya 1080 e Full HD bir monitörden çok 2k veya 4k bir monitör daha iyi olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı