Render ve tasarım için sistem önerisi

GTA 5 de 20 FPS fark atmış. Lütfen sadece 1 oyuna bakarak yanıt vermeyin.
Cami ne kadar büyük olursa olsun hoca bildiğini okur. ...anlamayana davul zurna az. Yani önüne yüzlerce sonuç getirsek, yine de bildiğini okursun.

Başka bir kaynakta Witcher 3'te ikisi de 34 FPS almış.

Neyse konu bu değil, daha fazla uzamasın. Arkadaşın güçlü GPU'ya ihtiyacı bir yok.

Cami ne kadar büyük olursa olsun hoca bildiğini okur. ...anlamayana davul zurna az. Yani önüne yüzlerce sonuç getirsek, yine de bildiğini okursun.

Başka bir kaynakta Witcher 3'te ikisi de 34 FPS almış.

Neyse konu bu değil, daha fazla uzamasın. Arkadaşın güçlü GPU'ya ihtiyacı bir yok.
İnternete "Laf sokmalı cümleler." diye aratıp çok güzel laflar buluyorsunuz. Tebrik etmek lazım. GT 1030 çok daha ucuz ve benim izlediğim her testte çok daha iyi bir performans veriyor. Ayrıca gösterdiğiniz fotoğraflarda 400 MB lık bir fark vardı. Konunun sonunu dahi "Barışalım." diye bitirmiyor. Tam tersine kışkırtıyorsun.

H
İnternete "Laf sokmalı cümleler." diye aratıp çok güzel laflar buluyorsunuz. Tebrik etmek lazım. GT 1030 çok daha ucuz ve benim izlediğim her testte çok daha iyi bir performans veriyor. Ayrıca gösterdiğiniz fotoğraflarda 400 MB lık bir fark vardı. Konunun sonunu dahi "Barışalım." diye bitirmiyor. Tam tersine kışkırtıyorsun.
Hocam lütfen yanlış anlamayın fakat ben de çok merak ettim. Lütfen müsait iseniz şu izlediğiniz videoların Link'ini atar mısınız? Nerede 20-25 FPS fark atıyor merak ettim.

Evet arkadaşlar herkese teşekkürler.
Toplanan sistem şu şekildedir;
· VIEWSONIC VG2860MHL-4K LED UHD 2MS 2xHDMI-MHL
· ASUS GeForce GTX1080 TI 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı
· AMD Ryzen 7 1800X Soket AM4 3.6GHz - 4.0GHz 20MB Önbellek 95W 14nm İşlemci
· MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz(OC) USB 3.1 Anakart
· CORSAIR 32GB (2x16GB) Vengeance Beyaz DDR4 3000Mhz CL15 Dual Kit Ram
· COOLER MASTER MASTERBOX 5 GM 750W 80PLUS MODÜLER SUPER MidT ATX BEYAZ KASA
· COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 120 AM4 UYUMLU 120MM SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
· Samsung 500GB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD (Okuma Hızı 3200MB / Yazma Hızı 1800MB)
· Toshiba P300 2TB 7200RPM Sata 3 64MB 3.5" Sabit Disk

Toplam maliyet :14.120

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı