Render ve yayın sistemi toplama

Hayır. 1080 TI net bir şekilde daha üstün. Tabii ben bütçeye göre önerdim. (Bu aralar fiyatlarla aram pek yok, değişmiş olabilir.) Bir de 1080 TI, 2080 ve 2080 TI için 1080P monitör saçmalık olur.

Bende size katılıyorum kesinlikle sistemi. Haziran ayında toplamayı planlıyorum altyapısını oluşturmak ve kafamda bir taslak oluşturmak için bu konuyu açtım. Ekran kartları hakkında bilginiz varsa son zamanda çıkan kartlar arasında önereceğiz var mıdır

Eğer haziran ayına kadar çıkarsa navi RX 3000 serisi değerlendirilebilir. Olmuşken hepsinin en günceli olsun kafasındayım ben sonuçta teknoloji yerinde durmuyor aralarında 5 6 ay olan kartta bile daha performanslısını çıkartıyorlar.

Eğer haziran ayına kadar çıkarsa navi RX 3000 serisi değerlendirilebilir. Olmuşken hepsinin en günceli olsun kafasındayım ben sonuçta teknoloji yerinde durmuyor aralarında 5 6 ay olan kartta bile daha performanslısını çıkartıyorlar.
Kesinlikle haklısınız aynı düşüncelere sahibim [emoji106]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı