Render ve yayın sistemi toplama

atakanne

Decapat
Günün 4-5 saatinde After Effect ve Premiere Pro kullanabileceğim günün geri kalanında Twitch yayınları yapıp aynı zamanda PUBG, Apex, GTA V, LOL ve benzeri oyunları oynayabileceğim bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem 9000 TL'ye kadar çıkabilir fakat en düşük fiyata en iyi performans alabileceğim ve özellikle kurgu yaparken hızlı render alabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Son zamanlarda bir sürü ekran kartı ve işlemcinin piyasaya çıkması ile kafamın karmaşıklığını çözeceğiniz umuduyla sizlere danışıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Monitör dahil olmayacaktır fakat 24 inç monitör tavsiyelerinizi de eklerseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen iyiymiş bende monitör hariç 7000 TL civarı seninki ile benzer bir sistem arıyorum. Şöyle bütçeler yakın olsaydı çok güzel olurdu kriterlerimiz aynı sayılır.

Bütçen iyiymiş bende monitör hariç 7000 TL civarı seninki ile benzer bir sistem arıyorum. Şöyle bütçeler yakın olsaydı çok güzel olurdu kriterlerimiz aynı sayılır.
Bende olabildiğince düşük bir bütçe ile toplamaya çalışmaktayım seninle aynı sayılırız dostum benim için fiyatın düşük olması çok daha iyi benim için bişey bulursan benlede paylaş lütfen [emoji106]

B450 Gaming Plus
R7 2700X
2x8 3200 MHz DDR4
860 EVO 500 GB
WD Blue 1 TB
Cooler Master MB511
High Power 80+ Gold 750W
RTX 2060 (Uygun bir model seçebilirsin🙂)

Bende olabildiğince düşük bir bütçe ile toplamaya çalışmaktayım seninle aynı sayılırız dostum benim için fiyatın düşük olması çok daha iyi benim için bişey bulursan benlede paylaş lütfen [emoji106]
Hocam bir süre vaktiniz varsa Ryzen 3000 serili bi sistem toplamanız daha mantıklı olur bir kaç aya çıkacağı söyleniyor şuan sistem toplamak mantıklı değil.

Hocam bir süre vaktiniz varsa Ryzen 3000 serili bi sistem toplamanız daha mantıklı olur bir kaç aya çıkacağı söyleniyor şuan sistem toplamak mantıklı değil.
Bende size katılıyorum kesinlikle sistemi. Haziran ayında toplamayı planlıyorum altyapısını oluşturmak ve kafamda bir taslak oluşturmak için bu konuyu açtım. Ekran kartları hakkında bilginiz varsa son zamanda çıkan kartlar arasında önereceğiz var mıdır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı