Renkli yazıcı tavsiyesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Ofisimiz için renkli baskı yapabilen bir yazıcı ihtiyacımız var. Benim için neler önemli, onları paylaşayım sizlerle.

- Renkli baskı yapabilmesi gerekiyor. Kaliteli renkli baskılara ihtiyacım var. A4 ebatında, arkası yapışkanlı kağıtlara renkli baskı yapabilmek için alıyorum zaten en çok.
- Tarama özelliği olması çok işime yarar.

Onun dışında; Wi-Fi bağlantı, yüksek yazdırma hızı gibi şeyler benim için önemli değil. Kendisi ucuz, sarf malzemeleri ucuz, başımı ağrıtmayacak bir tarayıcı istiyorum kısaca. Zaten çok fazla kullanılmayacak. Marka ve model olarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ben bunu kullanıyorum. Kartuşsuz bir yazıcı. 3 yıldır mürekkebi bitmedi. Ama piyasada sıfırı yok sanırım. Bir de mürekkebi kurumuyor çünkü kendini temizleme özelliği var.

Çok kullanışlı bir yazıcı. Alabilirsiniz.

Fiyatı da makul açıkçası. Sarf malzeme tüketimi ve baskı kalitesi nasıl peki hocam?

Canon PIXMA E414 kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Tek beğenmediğim şey ise kenarlarda en az yarım parmak çerçeve şeklinde boşluk bırakıyor.

Bunun fiyatı da gayet uygun hocam. Peki baskı kalitesi ve mürekkep tüketimi nasıl?

Ben bunu kullanıyorum. Kartuşsuz bir yazıcı. 3 yıldır mürekkebi bitmedi. Ama piyasada sıfırı yok sanırım. Bir de mürekkebi kurumuyor çünkü kendini temizleme özelliği var.

Hiçbir yerde bulamadım hocam, buna da baktım. Teşekkür ederim.

Herkese yardımları için teşekkür ederim bu arada. Karar verince sonucu buradan paylaşacağım, hatta ürün incelemesi bile koyabilirim vakit bulursam. 🙂

Fiyatı da makul açıkçası. Sarf malzeme tüketimi ve baskı kalitesi nasıl peki hocam?

Bunun fiyatı da gayet uygun hocam. Peki baskı kalitesi ve mürekkep tüketimi nasıl?

Hiçbir yerde bulamadım hocam, buna da baktım. Teşekkür ederim.

Herkese yardımları için teşekkür ederim bu arada. Karar verince sonucu buradan paylaşacağım, hatta ürün incelemesi bile koyabilirim vakit bulursam. 🙂
Uzun süredir kullanmıyorum yeni aldım, baskı kalitesi tabii ki profesyonel değil fakat gayet güzel. Mürekkep tüketimini kendi deneyimim ile anlatamam fakat forumlarda bilgi veren arkadaşlar mevcuttu.

Geri
Yukarı