Repack oyun oynamak FPS düşürür mü?

fatihylmzz

Hectopat
Yer
Adana, Seyhan
Repack oyunlar sıkıştırılarak yapılıyor. Dolayısıyla repack oyun oynamak FPS düşüşüne neden olur mu? Arkadaşlar repack oyun indirmeyi henüz düşünmüyorum sadece merakımdan soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yusuf Koçoğlu dediğin teknik açıdan mümkün değil. Çünkü o oyunun herhangi bir cracki yok. Oyun kopya koruması olmadan piyasaya sürüldüğü için cracke ihtiyaç duymuyor.
Crack dediğime bakmayın. Oyunu para vermeden orjinal olmayan bir sürümünü indirmiş. Korsanmı dersiniz craklimi dersiniz. Bu oyun konsunda pek bilgim yok.

Büyük ihtimalle. Çünkü internette zaten GOG sürümü dolaşıyor onun için de crack lazım değil zaten. :D
Vallahi korsan oynamadığım nadir oyunlardandır Witcher 3 :D
Crack dediğime bakmayın. Oyunu para vermeden orjinal olmayan bir sürümünü indirmiş. Korsanmı dersiniz craklimi dersiniz. Bu oyun konsunda pek bilgim yok.
Bu tür korsan oyunları indirirken crack gruplarının veya repacki yapan kişilerin kendi orijinal sitelerinden indirmelisiniz her zaman. Başka sitelerden asla ve asla indirmeyin.

Vallahi korsan oynamadığım nadir oyunlardandır Witcher 3 :D

Bu tür korsan oyunları indirirken crack gruplarının veya repacki yapan kişilerin kendi orijinal sitelerinden indirmelisinz her zaman. Başka sitelerden asla ve asla indirmeyin.

Ben kullanmıyorumda hocam. Kuzenimin pcsinde baktım, işte formda gördüğüm diğer arkadaşlardan vs. nerede görsem:
-Hocam FPS düşük
-Hocam CPU GPU kullanımı yüksek
-Hocam öyle böyle.
-Oyun orijinal mi?
-Ee yok.

Ben kullanmıyorumda hocam. Kuzenimin pcsinde baktım, işte formda gördüğüm diğer arkadaşlardan vs. nerede görsem:
-Hocam FPS düşük
-Hocam CPU GPU kullanımı yüksek
-Hocam öyle böyle.
-Oyun orijinal mi?
-Ee yok.

Crack indirecek kişinin PC'si kötü olur yani en azından parası olsa PC alırdı oyuna vermezdi bu yüzden genelde cracklı oynayanlarda bu sorun oluyor.

Repack oyunlar sıkıştırılarak yapılıyor. Dolayısıyla repack oyun oynamak FPS düşüşüne neden olur mu? Arkadaşlar repack oyun indirmeyi henüz düşünmüyorum sadece merakımdan soruyorum.

Düşmez diyenlere katılmıyorum 5-6 FPS düşüş yaşarsınız ben korsan Dishonored'ı sabit 60 FPS Full ayarlarda bitirdim. Orijinal aldım DLC için sabit 90 FPS oynadım tabii ki PC'nin özelliklerine bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı