Çözüldü Replika Bir Telefon En Fazla Ne Kadar Kullanılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

User not found

Decipat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar, replika bir telefon kullanmak zorundayım. Fakat SAR değerleri yüksek ve sağlığa zararlı. Fakat işlerimde kullanırken şimdi kişisel olarak da kullanmam gerek Aramalar vb. için. En fazla ne kadar süre kullanmalıyım?

Çözüm
Kısacası özet geçeyim ben. Kısır olmamak ve beyninizi kaybetmemeniz için o telefonu kullanmayın. Radyasyon değerleri çok yüksek ve patlama riski çok yüksek. Biraz tırsmak için Teknolojiye Atarlanan Adamın eski çakma telefon videolarını izleyebilirsiniz.
O telefon yerine çentiksiz (öyle istemişsiniz) telefon önerilerim: Nokia 3, A2 Core, Redmi 7A, Redmi GO alabilirsiniz.
Çentiğe karşı gelmenize gerek yok bence zira çok eğlenceli bir hal alıyor belli bir süre sonra. Eğer çok nefret ederseniz kapatabilirsiniz.
Çentikli alternatifler: Redmi 8A, A10s veya M20.
3 tehlikeli bölgeye (göğüs, kafa ve malum bölge) yaklaştırmadan kullanmanızı öneririm. Ayağınıza bantlayıp pantolonun içinden kulaklık kablosu çekerek konuşabilirsiniz iyi bir çözüm olur. Cebe de koymayın, çanta varsa içinde tutun, aramalarda en fazla 10 dakika falan idealdir diye düşünüyorum.

Hiç kullanmaman daha iyi olur. Mecbur kullanmam lazım diyorsan en kısa zamanda kurtulmaya bakın.
Kullanmamalısın, git a 101 e en ucuz telefonu al daha iyi.

Seneye Lise Var :/ Babamın 2012 yılında aldığı Galaxy S3 Mini Replikası var elimde yıllardır kapalıydı. Bana verdi kullanırsın diye. O da onu 1-2 yıl kullanmıştı. Fakat araştırınca SAR değerleri yüksek olur baş ağrıtır gibi şeyler okudum, fakat gerçekten de ağrı hissediyorum. Babam masraftan kurtulmak için bunu verdi :( kullanmaya mecburum. :(

Ayağınıza bantlayıp pantolonun içinden kulaklık kablosu çekerek konuşabilirsiniz iyi bir çözüm olur.
Bu kadar uğraşacaksa hiç kullanmasın :D. O nasıl bir çözüm öyle :D.

Seneye Lise Var :/ Babamın 2012 yılında aldığı Galaxy S3 Mini Replikası var elimde yıllardır kapalıydı. Bana verdi kullanırsın diye. O da onu 1-2 yıl kullanmıştı. Fakat araştırınca SAR değerleri yüksek olur baş ağrıtır gibi şeyler okudum, fakat gerçekten de ağrı hissediyorum. Babam masraftan kurtulmak için bunu verdi :( kullanmaya mecburum. :(
Kullan o zaman sıkıntı olmaz. Bilerek kendi hür iradenle almadıysan kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı