Replika DualShock 4 nasıldır?

Aynı satıcıdan beyaz DS4 V2 aldım, memnunum.

Hissiyat olarak orijinal bekleme ama bana gönderilen gerçekten iyi bir replika. Tüm fonksiyonları çalışıyor. Sadece stick kısımları orijinale göre biraz daha ağır. İlkinde stickleri yadırgamıştım ama oynaya oynaya eller alışıyor.

Aynı satıcıdan beyaz DS4 V2 aldım, memnunum.

Hissiyat olarak orijinal bekleme ama bana gönderilen gerçekten iyi bir replika. Tüm fonksiyonları çalışıyor. Sadece stick kısımları orijinale göre biraz daha ağır. İlkinde stickleri yadırgamıştım ama oynaya oynaya eller alışıyor.

Bende videodan görerek aldım bu arada hangi satıcıdan aldınız bir de stick neresi oluyor.

Vallahi 10 yorumdan 8'i iyi.

Vallahi 10 yorumdan 8'i iyi.
Birkaç ay kullansınlar bakalım ne olacak. Replika ürün alınmaz. Böylesi saçma ürünlere paranızı verip yazık etmeyin, biriktirin orijinal alın yıllarca sorunsuz her oyunda sıkıntısız kullanın.

Bende videodan görerek aldım bu arada hangi satıcıdan aldınız bir de stick neresi oluyor.
Aynı satıcıdan aldığımı yazmıştım zaten.
Stick ise resimde gösterdiğim yer.
Ekran görüntüsü 2024-01-04 200810.png

Birkaç ay kullansınlar bakalım ne olacak. Replika ürün alınmaz. Böylesi saçma ürünlere paranızı verip yazık etmeyin, biriktirin orijinal alın yıllarca sorunsuz her oyunda sıkıntısız kullanın.
2. ayı bitirdim. Hiç bir sorunu yok. 300 liraya almıştım, ben alırken orijinalleri 2500 TLden satılıyordu. Bu devirde orijinal almak bence akıl kârı değil. Replika bozulsa için acımaz atarsın çöpe. Ama orijinal bozulduğunda yaptırmak için en az 1 replika parası isteniyor.

Derdiniz bu mu cidden? Gidin teknoloji mağazalarına alın.

Hocam stokta yok ki ve 2000-3000 TL gibi absürt fiyatlara buldum yani bu kadar vereceğime DS5 alırım.

2. ayı bitirdim. Hiçbir sorunu yok. 300 liraya almıştım, ben alırken orijinalleri 2500 TL'den satılıyordu. Bu devirde orijinal almak bence akıl kârı değil. Replika bozulsa için acımaz atarsın çöpe. Ama orijinal bozulduğunda yaptırmak için en az 1 replika parası isteniyor.

Katılıyorum bu arada stickler gerçekten çok mu sert sonra yumuşuyor mu?

Geri
Yukarı