Replika DualShock 4 nasıldır?

Satıcı olarak elvita'dan mı aldınız, CRKTECH satıcısından mı ?

Bende almayı düşünüyorum, çok kararsızım satıcılar çeşit çeşit olduğu için güven vermiyor.

Satıcı olarak Elvita'dan mı aldınız, crktech satıcısından mı?

Bende almayı düşünüyorum, çok kararsızım satıcılar çeşit çeşit olduğu için güven vermiyor.

Hocam aynı şekilde bende çok kararsız kaldım sonra derin bir yorum araştırmasına baktım ve Elvita'dan aldım iyi ki almışım cidden orijinalden farksız acaba orijinal ürün mü koydular diye şüpheleniyorum :D

Crktech'in olumlu yorumları ve mesaj sayısı daha fazla ,Sizin elvita'dan aldıran sebep neydi?
Ürün elinize ulaştıysa dönüşlerinizi belirtir misiniz?

Extra olarak Crktech farklı fiyatlandırma ile 2 tane aynı ürünü satmakta arasındaki farkı biliyor musunuz?

Crktech'in olumlu yorumları ve mesaj sayısı daha fazla ,Sizin elvita'dan aldıran sebep neydi?
Ürün elinize ulaştıysa dönüşlerinizi belirtir misiniz?

Extra olarak Crktech farklı fiyatlandırma ile 2 tane aynı ürünü satmakta arasındaki farkı biliyor musunuz?
Hayır arasındaki farkı bilmiyorum ama ben 30 tl daha fazla verdim ve elvitadan aldım çünkü resimli yorumlarda orijinalden bir farkı yoktu ve ürün elime geleli 3 gün oldu o kadar iyi ki anlatamam 3 saat aralıksız oyun oynadım şarjı %100 den %89 a düşmüş çok şaşırdım ve hissiyat olarakta orijinali aratmıyor hatta PS5 e bağladığımda DualShock 4 olarak gösteriyor

Dosya Ekleri

• IMG_9210.jpeg
    IMG_9210.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı