Replika DualShock 4 nasıldır?

Kardeş sen beni dinle al replikanı takıl eğer PS4 için alıyorsan. PC için alıyorsan replika alman şart değil farklı marka gamepad alabilirsin.

Hocam ben PC için alacağım ama gamepadler genelde Xbox şeklinde oluyor bende alışkın değilim daha öncesindede Logitech F310 kullandım rezalet ötesiydi özellikle RT lt tuşları çok sert Ti.

Katılıyorum bu arada stickler gerçekten çok mu sert sonra yumuşuyor mu?
Çok sert değil ama orijinale göre biraz sert.
Yumuşamıyor ama sana yumuşamış gibi geliyor bir süre sonra. Orijinal DS4 eline aldığında replikanın sert olduğunu anlayabiliyorsun.

Hocam ben PC için alacağım ama gamepadler genelde Xbox şeklinde oluyor bende alışkın değilim daha öncesindede Logitech F310 kullandım rezalet ötesiydi özellikle RT lt tuşları çok sert Ti.
Doğrudur, DS4 harici bir gamepad kullanmadım bugüne kadar. Xbox gamepadlerini deneyebilirsin ama onlarda 1,5-2Kdan az değil bildiğim kadarıyla.

Çok sert değil ama orijinale göre biraz sert.
Yumuşamıyor ama sana yumuşamış gibi geliyor bir süre sonra. Orijinal DS4 eline aldığında replikanın sert olduğunu anlayabiliyorsun.

Hocam gamepadlerden anlıyorsan DS4 şeklinde önerebilir misin yani stickler altta olacak şekilde.

Hocam siparişi vermiştim bakalım gelsin buraya tekrar yazarım bataryası nasıl uzun gidiyor mu siz PC de mi kullanıyorsunuz.
Hem PC hem PS4. Ama PC'de çok oyun oynamıyorum genellikle PS4. Şarjı gayet iyi gidiyor. Şarjı eski kolumdan daha uzun gidiyor. Eski kolum V1 modeliydi.

Ha mesela PC'de Bluetooth'a bağlanıp, bağlantı kesildikten sonra PS logosuna tıklayıp tekrardan bağlanamıyorsunuz. Cihazı tamamen kaldırıp, tekrardan bağlantı kurmanız gerekiyor. Orijinallerde böyle değil.

Son düzenleme:
Hem PC hem PS4. ama PC'de çok oyun oynamıyorum genellikle PS4. şarjı gayet iyi gidiyor. Şarjı eski kolumdan daha uzun gidiyor. Eski kolum V1 modeliydi.

Ha mesela PC'de Bluetooth'a bağlanıp, bağlantı kesildikten sonra PS logosuna tıklayıp tekrardan bağlanamıyorsunuz. Cihazı tamamen kaldırıp, tekrardan bağlantı kurmanız gerekiyor. Orijinallerde böyle değil.

Hocam ürün bugün elime ulaştı gerçekten fiyatına göre gördüğüm en iyi replika ve fazlasıyla iş görür daha öncesinde orijinal DualSense ve DualShock kullandım ve bayağı yakınlar tek eksiği RT lt tuşlarına %70 basmama rağmen %100 algılıyor onun dışında bağlantısı kesildikten sonra PS logosuna basınca otomatik bağlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı