Replika galaxy s5 Açılmıyor

Kardeş bazı telefonlarda pilin orta bacağı tam temas etmezse benzer sorunlar yaşanıyor. Batarya tırnaklarını iğneyle hafif kazı sonra bataryaya temas eden telefonun tırnaklarını yine hafif kazı. Dene bakalım inşallah düzelir, çakmada olsa milli servet.

Deniyim. Bi birde recoverymıdır nedır onu actım suan cınce yazılar var. Sız bılıyomusunuz acaba ne yapıcam lutfen yardım edn.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun orj dili çince, telefon da kendini resetleyince çinceye dönmüş olabilir. Açılırsa ayarlardan dili değiştirirsin tabi ikonlara bakarak yoksa çince anlayamıyacağımız malum.

Dediğiniz yaptım ama olmadı. Samsung yazısında kaldı. Yardımınız için teşekkürler.

İşte bu recovery yerınde format gıbı bısey varmıs ama çince :D

Vu Çince Factory mode bilen var mı?

O kötü oldu işte. Aklıma son gelen ''wipe data factory reset'' cümlesini google translate den çinceye çevir, ikinci aşamada'' delete all'' bundan sonra format atıyor sonra '' reboot system now'' diyorsun telefon kapanıp açılıyor. Tabi translate ten cümle karşılıklarını denk getirebilirsen.

Ben anlamam sen tam yardım eder mısın?

Wipe datayı buldum da bastıgımda donup kalıyo.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı