Replika gamepad alınır mı?

ozan ege

Femtopat
Daha fazla  
Laptoptan televizyona ilk defa oyun yansıtıp oynayacağım için deneme amaçlı şöyle ucuz bir DualShock çakması gamepad alayım diyorum, hafif sağlam olsun elime otursun ve gecikmesi mümkün olduğunca az olsun bana yeterli. Trendyol'da 500 TL'ye birkaç tane var sizce alınır mı?

Torima doubleshock 4 önerebilirim. Önerip aldırdığım kişiler oldu ve memnunlar. Torima P4 Plus kullanıyorum aynı zamanda orijinal DS4'e de sahibim. Gecikme olarak fark hissetmedim, titreşim olarak da aynı hissiyatı aldım, kalite olarak devasa fark yok. Ölü bölge olarak orijinalin sol analoğu ile yan sanayinin sol analoğunun ölü bölgesi arasında %1-2 civarı fark olması lazım. Sağ analogda ise %6 ya %11 gibi bir fark var onun haricinde ben fark hissetmedim.

2. El in daha mantıklı olduğunu ben de biliyorum eğer 2. El istemezse başka seçeneği var mı gamepad olarak?

F310 ergonomi olarak hiç rahat değil üstelik çok da eski.

Torima doubleshock 4 önerebilirim. Önerip aldırdığım kişiler oldu ve memnunlar. Torima P4 Plus kullanıyorum aynı zamanda orijinal DS4'e de sahibim. Gecikme olarak fark hissetmedim, titreşim olarak da aynı hissiyatı aldım, kalite olarak devasa fark yok. Ölü bölge olarak orijinalin sol analoğu ile yan sanayinin sol analoğunun ölü bölgesi arasında %1-2 civarı fark olması lazım. Sağ analogda ise %6 ya %11 gibi bir fark var onun haricinde ben fark hissetmedim.

F310 ergonomi olarak hiç rahat değil üstelik çok da eski.

Link atabilir misiniz çok pahalı değilse bir bakacağım belki alırım su DualShock'u.

Geri
Yukarı