Repost uygulaması güvenlik açısından tehdit eder mi?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Merhaba, üstte bıraktığım uygulama Instagram hesabımın bilgilerini çalar mı? Bu arada eğer güvenlik açısından tehdit etmezse herkes kullanmalı neredeyse hiç reklam yok ve Premium istemiyor. Güvenlik açısından şüpheliyim hesabımın güvenlik kısmından girişlerine baktım herhangi bir giriş yok. Zaten şifre sormuyor uygulama. Yardımcı olur musunuz? (Hesabımda çift faktörlü doğrulama açık biri girmeye çalışırken SMS geliyor ama yine de şüphe ediyorum.) :D

Hocam şifrenizi istemiyor ise herhangi bir sıkıntı yaratabileceğini sanmıyorum. Yine de bu tür uygulamalarda ufak bir risk vardır. Bir söz vardır "Ürün bedavaysa, asıl ürün ürün sizsiniz."

Hocam şifrenizi istemiyor ise herhangi bir sıkıntı yaratabileceğini sanmıyorum. Yine de bu tür uygulamalarda ufak bir risk vardır. Bir söz vardır "Ürün bedavaysa, asıl ürün ürün sizsiniz."
Hayır uygulamanın içinde reklam mevcut hiç reklamsız demedim ama diğer uygulamalara göre az. :D
Şifre sormuyor dediniz, şifreyi vahiy yolu ile kıramayacağına göre yok.
Ama gizli sayfaların post linkini kopyaladığınız zaman direkt indiriyor. O yüzden şüphelendim zaten herhangi bir sözleşme imzalatmadı. Sadece fotoğraflarıma erişim istedi o da indirdiği için postları. Takıldığım yer şu mesela ben hesabımda gizli bir sayfayı takip ediyorum ve post linkini alıyorum. Uygulamaya yapıştırıyorum ve hemen indiriyor. Gizli olmasına rağmen. Elimizde bağlantı olduğundan dolayı mı?

Bu uygulamayı aylarca kullandım, takip ettiğiniz gizli hesaplardaki gönderileri indirmeniz için giriş yapmanız gerekiyor ki ben giriş yaparak kullandım. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım, cihazıma Jailbreak çıktığı için daha farklı yöntemler buldum bu yüzden de ihtiyacım olmadığı için sildim uygulamayı.

İşinizi görür bence.

Bu uygulamayı aylarca kullandım, takip ettiğiniz gizli hesaplardaki gönderileri indirmeniz için giriş yapmanız gerekiyor ki ben giriş yaparak kullandım. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, cihazıma Jailbreak çıktığı için daha farklı yöntemler buldum bu yüzden de ihtiyacım olmadığı için sildim uygulamayı.

İşinizi görür bence.
Hesabımın şifresi ile giriş yapmak istemiyorum asıl sorun bu. Sizin verdiğiniz uygulamada şifre çalma ihtimali daha yüksek en son yazdığımı okursanız daha iyi anlarsınız. :D

Şifre istemiyor ise sıkıntı yok o zaman. :D

App Store'da böyle virüslü bir uygulama olacağını zannetmiyorum.
Evet ama attığım linke bakarsan çinli bir firma ama uygulama gayet stabil ve güzel. AppStore Google Play'den daha güvenli zaten bence. :D

Bu uygulamayı aylarca kullandım, takip ettiğiniz gizli hesaplardaki gönderileri indirmeniz için giriş yapmanız gerekiyor ki ben giriş yaparak kullandım. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım, cihazıma Jailbreak çıktığı için daha farklı yöntemler buldum bu yüzden de ihtiyacım olmadığı için sildim uygulamayı.

İşinizi görür bence.

Bu arada küçük bir düzenleme benim uygulama da şifre istiyormuş aynı seninki gibi gizli bir yerden indirmeye çalışınca. Senin önerdiğin uygulamayıda indirdim yarın test edeceğim hangisi hoşuma giderse onu kullanacağım. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı