Çözüldü Reset sonrası SSD görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
GTA Definitive Edition'ları yükledim. Oyuna tıkladım ve reset attı PC. İlk başta San Andreas'ta denedim, sonra Vice City'de denedikten sonra tekrar reset attı. Ondan sonra SSD yok, maalesef bu durumda. Sadece HDD görünüyor. Ne yapmalıyım?

image.jpg

Çözüm
Diski söküp takın. Olmaz ise BIOS pilini çıkarıp, 5 dakika sonra takıp kontrol edin. Yani BIOS sıfırlama işlemi yapın.
SSD'yi yeniden çıkarıp takmayı deneyin eğer olmaz ise SSD bozulmuş olabilir. Tamir etmeyi biliyorsanız tamir edin eğer ben bu işi beceremem diyorsanız en yakın servise götürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi yeniden çıkarıp takmayı deneyin eğer olmaz ise SSD bozulmuş olabilir. Tamir etmeyi biliyorsanız tamir edin eğer ben bu işi beceremem diyorsanız en yakın servise götürün.
N 11 den almıştım, o işlerden de hiç anlamam. Umarım arkadaşların yöntemi işe yarar.
Diski söküp takın. Olmaz ise BIOS pilini çıkarıp, 5 dakika sonra takıp kontrol edin. Yani BIOS sıfırlama işlemi yapın.
İşe yaradı da bilgisayarın görüntü kalitesi değişmiş. Neyle alakalı o?
Slot değiştirmeyi denediniz mi bende M.2 var slot değiştirince fixleniyor.
Bu konuya bakar mısınız aynı sebepten diğer oyunlarda da veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı